Faizsiz Otomobil Kredi Kampanyalar

Otomobil çağımızda büyük ihtiyaçlardan biridir. Ulaşım konusunda büyük olanaklar sağlayan otomobiller konusunda bilgi sahibi olmayan yoktur herhalde. Bankalarımız çağımızda oldukça büyük yer kaplayan otomobillere bizimde sahip olabilmemiz adına faizsiz otomobil kredisi kampanyaları düzenlemektedir. Otomobil sahibi olmamızda büyük rol oynayan kampanyalar bizi otomobil sahibi olmaya bir adım daha yaklaştırmaktadır. Bu yıl içinde istediği araca sahip olmak isteyen kişiler için ise birbirinden cazip krediler hazırlanmış durumdadır.

Bankadan bankaya değişim gösteren bu durum icabında kimi bankanın faizsiz kredi verdiğine şahit olurken kimi bankada uzun vade ve düşük faiz oranlarıyla müşterilerinin otomobil sahibi olmasını sağlamaktadır. İslami değerleri göz önünde bulunduran katılım bankası bilinmekte olduğu gibi faizsiz olarak krediler sunmaktadır müşterilerine . Eğer faizsiz otomobil kredi almak istiyorsanız müracaat etmeniz gereken bankalar Ziraat Bankası , Türkiye Finans Bankası , Albaraka Türk ve Kuveyt Türk Bankası olmaktadır. Sizde müracaatınız sonrası faizsiz olarak otomobil kredisi çekerek otomobil sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz.

Faizsiz Otomobil Sahibi Olmak

Müşteriler faizsiz olarak otomobil sahibi olmak istemeleri dahilinde bankaların sunduğu belirli şartlara uymak zorundadır. Aksi takdirde otomobil sahibi olmak için bankalardan faydalanamaz. Sıfır araba mı veyahut ikinci el araba mı alacağınızı belirlemeniz halinde alacağınız aracı da belirlemeniz gerekecektir. Bunun nedeni ise bankaların alacağınız arabaya göre kredi sunacaktır. Krediyi almak için aracın ruhsatı ve araç sahibi ile otomobil için anlaştığın fiyatı gösteren resmi noter onaylı belgeyi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Bu şartlar dışında belge olaraktan nüfus cüzdanınız ve gelir durumunuzu gösteren bir belgeye ihtiyaç duyacaksınızdır. İşlem için size verilecek olan formu eksiksiz doldurunuz bunun dahilinde size ek bir şart koyulması dahilinde uygun hale getirerek bankaya sununuz. Başvurunuz başarılı olduğu takdirde sizde faizsiz krediden yararlanabilirsiniz.

Faizsiz Otomobil Kredisini Nasıl Alabilirim ?

Pek bir ihtimal göstermeyen bir durum olan faizsiz otomobil sahibi olmak artık katılım bankalarının müşterilerine sunmuş olduğu olanaklar doğrultusunda artık mümkündür. Bu bankaların sunduğu faiz oranları veyahut ipotek etmekte oldukları değerler doğrultusunda sizi oldukça güvenli bir hizmet karşılarken , bu kapsamda sizden istekleri sadece gelir durumunuzu belirtmeniz ve kredi başvurusu yaptığınız miktardır.

Bu nedenle araç kredisi için herhangi bir katılım bankasına başvurma süreciniz içerisinde , mevcut gelirinizi göz önünde bulundurarak otomobil kredisi müracaatında bulununuz. Hesaplamayı iyi yapmamanız faizsiz otomobil kredisinden yararlanamanıza sebep olacaktır. Geçerli tutulan şartlar gerek katılım bankaları olsun gerek diğer bankalar olsun hepsinde aynıdır. Bunun dışında büyük hususta dikkat edilmesi gereken bir durum olan ikinci el otomobil adımı için bir şart koşulmuştur. Bu şart faizsiz araç kredisi veren bankalar için müracaat etmeniz halinde aracın yaşının 10 yaşını geçmemiş olmasıdır. Tüm bu şartlara uyulması dahilinde sizlerde faizsiz otomobil kredisi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*