Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Faizsiz nakit avans veren bankalar, herkesin acil paraya ihtiyacı olabilir. O an paranızı evde unutmuş olabilirsiniz. Yanınızda para olmayabilir. Bunun için bankalar en kolay yoldur. Ancak nakit para çekildiği zaman gelen yüksek faizler, bu parayı geri öderken moralimizi de bozmuyor değil. Bazı bankalarda bu ihtiyaçlarımızı karşılamamız için yaptıkları kampanyada faizsiz nakit avans vererek bizlerin memnuniyetini sağlamaktadır. Bununla birlikte olabildiğince az ödeme tutarlarını müşterilerine sunan bankalar bu konuda acil nakit ihtiyaçlarımı karşılayabilmemiz için bize büyük imkân tanırlar. Bu durumla birlikte kimse bankadan avans bir para alırken çekinmeyecektir.

Faizsiz Nakit Avans Kampanyası

  • Vatandaşların memnuniyetini ve ihtiyaçlarını gidermek isteyen bankalar bizlerin karşısına faizsiz nakit avans kampanyasını başlatarak çıkıyorlar. Bu konuda müşteri kazanarak memnuniyeti sağlayan bankalar, müşterileri tarafından iyi karşılanır.
  • Bu gelen kampanyayla birlikte taksitle ödeme seçenekleriyle bütün banka kart sahipleri de gönül rahatlığıyla bankalardan avans kullanabilir.
  • Acil paraya ihtiyacınız olma durumunda finansal bir bağda olduğunuz bankanın kredi kartını kullanarak 2 dakika içerisinde paranızı hiçbir sorun yaşamadan çekmiş olursunuz.

Faizsiz Nakit Avans fırsatlarından yararlanmak için bankanıza giderek bu konuda ki talebinizi iletmelisiniz. Talebinizin doğrultusunda onay almanız halinde bu fırsatlardan sizden yararlanabilirsiniz. Birçok kişi para sıkıntısı durumunda çevresinde bulunan her şeyden faiziyle birlikte geri ödeme yapacağı gibi teklifler sunarken artık bu fırsatla faizsiz avansını alarak ihtiyacını karşılayabilmektedir. Bankalar bu kampanyalarla birlikte müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Nakit Avans Borcumu Ödeyemezsem Ne Olur

Öncelikle ödeyemeyeceğiniz bir borcu almamanızı tavsiye ederiz. Bunun sebebiyse bankaların sizlere sağlamış olduğu iyi niyeti ayrıca sağladıkları kampanyaları boşa çıkarmanız durumunda borcunuzun ne kadar olduğuna bağlı borcunuza faiz işlenmeye başlanacaktır. Aslında bankalar nakit avans için bir faiz uygulamazken, ödeme yapılmaması durumunda faiz işlemi başlatmaktadır. Günlük uygulanan faizler sizi zor duruma sokacak seviyeye gelmeden borcunuzu kapatmanız gerekir. Bunun için ödemelerinizi ne kadar aksatırsanız o kadar çok sizin cebinizden faiz parası çıkacaktır. Ödemediğiniz durumda borcunuz hesabınızda birikim yapmaya devam edecektir. Bu durumda kalmamak için bankaya olan borcunuzu ödemelisiniz.

Faizsiz Nakit Avans Borcunu Geciktirme

Bu durumda yukarıda açıkladığımız sorunlar ortaya çıkmaktadır. Borcunuza direk faiz uygulaması getirilerek günlük şekilde faiz işlenir. Bu avansı kullandıktan sonra borcunuzu erken kapamak isterseniz de anaparanın üstünden bunun için bir faiz uygulanır. İşlem tarihinden sonra borcunuzun ödeme tarihi gelmeden bu borcu ödemeye başlamanız sizin için yararlı olacaktır. Bankanızın da bu konuda size güvenini arttırmanız demektir.

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar Nelerdir ?

  • Garanti Bankası : Garanti Bankası müşterilerine bu kapsamda oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ayda 63 TL olaraktan nakit avans çekme imkanını da ayrıca sağlamaktadır Garanti Bankası, 500 TL’den başlanılaraktan 20 Bin TL’ye kadar nakit avansı imkanları sunmaktadır. 5 ila 9 ay arasında koşulları sağlamaktadır.
  • Akbank : Akbank müşterilerine 9 aya kadar varan ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak istiyor iseniz eğer, hemen en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek bu fırsatlardan yararlanma şansını elde ediniz.
  • Finansbank : Nakit avans veren bankalardan bir diğeri ise QNB Finansbank olarak karşımıza çıkmaktadır. Oluşacak ihtiyaç anında Card Finans kartınızla anında para çekebilirsiniz. Ayrıca sizler için sağlanmış olan faiz oranı her ay sabit olarak kalmaktadır. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz, en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası : Listemizde son sırayı Ziraat Bankası almaktadır. Ziraat Bankası müşterilerine 9 aya kadar taksi imkanı sunmaktadır. Günlük minimum vade çekiminiz 100 TL iken aylık 10.000 TL olaraktan vade çekimi yapabilirsiniz.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*