Artık Ev Hanımları Da Kredi Alabilirler

Ev Hanımları da Kredi Alabilirler

Kredi kullanmak isteyen ev hanımları için özel olarak kredi imkanları bulunmaktadır. Bu kredi türlerinden bazıları Ev hanımlarına özel ihtiyaç kredisi ve mikro kredi fırsatıdır. Ev hanımlarına gelir belgeleri bulunmadan kredi imkanı sunan bankalar mevcuttur. Ev hanımları onlara gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankalara başvurarak kredilerini alabilirler.

Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı Sunan Bankaların Şartları

Bayanların birçoğu kuracakları iş için finansmana gereksinim duyarlar. Kimi durumlarda bayanlar çalışıyor olmalarına rağmen gelir belgeleri bulunmadığı için kredi imkanlarından yararlanamazlar. İşte bu durumda olan bayanlarda ev hanımlarına kredi imkanı sunan bankalara başvurarak istedikleri finansmana sahip olabilirler. Kredide istediğiniz tutar 10 bin civarı yüksek bir tutar ise krediniz kefiliniz  olmadan verilmeyecektir. Böyle yüksek kredi isteklerinden kefil göstermek yerine, çalışan eşinizin maaş bordrosunu göstererekten kredi alabilirsiniz.

Ev hanımları kredisi için başvuru yapmak ister iseniz bu kredi imkanını sunan herhangi bir bankanın müşteri temsilcisi ile görüşmesi yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra kimi bankalar tarafından ev hanımlarına kredi başvurusu telefonlar aracılığı ile de yapılabilmektedir. Bu yöntemlerin yanı sıra ev hanımları için kredi müracaatı internet aracılığı ile online işlemler menülerinden de yapılabilmektedir.

Garanti Bankası İle Bayanlara Kredi

Ev Hanımlarına kredi imkanın sunan bankalardan birisi garanti bankasıdır. Bu kredi için başvuruda bulunmak adına banka şubelerine gidebileceğiniz gibi bu bankanın telefon uygulamalarından ne internet adreslerinden başvuru yapabilirsiniz.  Bayanlara %100 mortgage finansmanı sağlanmaktadır. Paranız bulunmadığında acil nakit bulabileceğiniz hesaplar açmakta. Hanımlar sizlerde, ev hanımlara sunulan bu olanaklar dahilinde, bu kredilerden yararlanmak istiyor iseniz; hiç vakit kaybetmeden en yakın Garanti Bankası şubelerine giderek ve dahilinde yetkililerden konu dahilinde bilgiler alaraktan, ev hanımlarına verilecek olan kredilerden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Denizbank Bayanlara Kredi

Kredi paketi kampanyasıyla birlikte Denizbank evlerinin bütün ağırlığını üzerlerinde bulunduran ev hanımlarına türlü fırsatlar sağlamaktadır. Ev hanımlarına fırsatlar sağlayan Denizbank Altın günleri ve mevduat biriktiren hesap gibi imkanlar sunmaktadır. Denizbank’ın bu imkanlarından ve kredilerinden yararlanmak isteyen, gelir belgesiz ev hanımlarının Denizbank şubelerine gitmesi yeterli olacaktır. Hanımlar sizlerde, ev hanımlara sunulan bu olanaklar dahilinde, bu kredilerden yararlanmak istiyor iseniz; hiç vakit kaybetmeden en yakın Denizbank şubelerine giderek ve dahilinde yetkililerden konu dahilinde bilgiler alaraktan, ev hanımlarına verilecek olan kredilerden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

İş Bankası Bayanlara Kredi

İş Bankası sunmuş olduğu anında kredi hizmeti sayesinde internet üzerinden direkt olarak kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda kredi veren bankalar olaraktan Garanti Bankası, TEB ve Denizbank’ta bu hususta örnek verilebilir. Bu kapsamda önemli olan bayanlarımızın gereken şartları yerine getirmesidir. Şartları sağlamanız dahilinde kredi başvurusunda bulunabilir ve onay almanız halinde kredi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kredi notunuzun düşük olması dahilinde 7-8 ay gibi bir süreç içerisinde düzeltmeye giderekten başvuru yapmayı deneyiniz. Hanımlar sizlerde, ev hanımlara sunulan bu olanaklar dahilinde, bu kredilerden yararlanmak istiyor iseniz; hiç vakit kaybetmeden en yakın İş Bankası şubelerine giderek ve dahilinde yetkililerden konu dahilinde bilgiler alaraktan, ev hanımlarına verilecek olan kredilerden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi İmkanı Sunan Bankalar

  • Ziraat Bankası
  • Akbank
  • Garanti Bankası
  • Denizbank
  • QNB Finansbank
  • TEB
  • Vakıfbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • HSBS Bank
  • INGBank

Ev hanımlarına gelir belgeleri bulunmadan kredi veren bankalardan birkaçını ve bu krediyi kullanma yollarını sizlerle paylaştık fakat bankaların istemiş oldukları belgeler ve teminatlar bankadan bankaya farklılık göstermektedir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*