Banka Kredi Notu

En Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Banka Hangisi ?

En Düşük Faizli Konut Kredisi

İnsanın en temel yaşama kaynaklarından biri de barınmadır. Başını sokabilecek orada yaşamını devam ettirecek bir evi olmasını her insan evladı ister. Bunun için yeterli parası olmayan ya da hiç parası olmayan insan sayısı çok yüksek. Yani ev sahibi olmak isteyen sayı oldukça yüksek ama bunun için harcanan çaba ise kısıtlı kalmaktadır. Ama günümüz de devletin ve yatırımcıların desteği ve sağladıkları sermaye ile insanlar kolayca ev sahibi olabilmektedir. Ama burada en büyük pay tabii ki bankalardadır. Bankalar insanlara hazırladıkları kampanyalar, promosyonlar ile insanlara en düşük faizli konut kredisi sağlamak için çalışmakta insanların en kısa zaman da ev sahibi olması için çaba vermektedirler.

Bankalarda Konut Kredisi Faizleri

En Düşük Faizli Konut Kredisi Veren BankaBankalar bu şekilde hazırladıkları konut kredilerini müşterilerine ve de müşterisi olacak olan insanlara en düşük faiz ile ve de en yüksek vade ile müşterilerine yardım etmektedirler. Şimdi de bankaların müşterilere özel en düşük faiz oranları ile en yüksek vade sayılarını aşağıdan inceleyebilirsiniz:

DenizBank en uygun özel konut kredisi de % 0,91 ve en az 3 en fazla 120 ay vade ile çalışmakta bu şekilde insanlara hitap etmektedir.

ABank Konut Kredisi ve Türkiye İş Bankası Ev Kredisi Kampanyası da % 0,90 ve en az 3 en fazla 120 ay vade ile müşterilerine hitap etmektedir.

Halkbank canım evim konut kredisi faiz oranı %1,13 minimum vade: 3 ay, maksimum vade: 180 ay olacak şekilde çalışmaktadır.

ING Bank konut kredisi faiz oranı %1,16 minimum vade: 3 ay, maksimum vade: 120 ay,

Ziraat Bankası biz ürün paketi konut kredisi faiz oranı %1,14 minimum vade: 3 ay, maksimum vade: 120 ay gibi rakamlarla çalışmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ