Ekim 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan iller

Ekim 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan iller

Bakıma muhtaç Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından sağlanan Evde bakım maaşı ekim ayı için başladı. Her il için ayrı zamanlarda yatan bakım maaşı, yatan illerin listesi günlük olarak yazımızda güncellenecektir. Bakım maaşını bankadan alan ziyaretçilerimiz de yazının sonunda bulunan yorum alanından bizlere bilgilendirme yaparak yardımcı olabilirler. Böylece diğer vatandaşlar da erken haber alarak maaşlarını çekebilirler.

bankakredinotu.net sitesi, evde bakım maaşı yatan illeri günlük olarak takip ederek güncellemektedir. Her il için aynı gün güncelleme gelecektir, yazımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca, Ziraat Bankası internet bankacılığı yardımı ile bankaya gitmeden kolay şifre adımlarını kullanarak internet bankacılığı üzerinden evde bakım maaşı sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda hesap hareketlerinizi takip edebilmeniz ve güncel bakiyenizi öğrenmek için de ziraat bankası bakiye sorgulama alanından faydalanabilirsiniz. Evde bakım maaşı alan kadınların en çok merak ettiği konulardan birisi de bakım maaşı alan kredi çekebilir mi? Bu konuda ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Kredi kullanmak için kredi notunun önemini de bilmelisiniz, kredi notunuz yüksek ise kredi kullanma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınızdır.

Ekim 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

Burada her gün güncellenen bakım maaşı yatan illerin listesi yer almaktadır. Ekim bakım maaşının diğer aylarda olduğu gibi Ekim ayının 2.haftasın da yatmaya başlayacağı tahmin edilmektedir.

Maaşlar ile ilgili son gelişme; maaşların Ekim ayının 10’undan sonra yatırılacağı ön görülmektedir.

 

10 Ekim evde bakım maaşı yatırılan iller

Antalya

Tokat

Amasya

11 Ekim evde bakım maaşı yatırılan iller

Hatay

Bilecik

12 Ekim evde bakım maaşı yatırılan iller

Afyon

Balıkesir

Malatya

Erzurum

Rize

Kırşehir

13 Ekim evde bakım maaşı yatırılan iller

Bursa

Denizli

Sivas

İstanbul

Mersin

Zonguldak

Konya

Ankara

Muğla

İzmir

Gaziantep

Kırıkkale

Eskişehir

Aydın

Kırklareli

Sakarya

Uşak

Tekirdağ

Şanlıurfa

Manisa

Kocaeli

Tekirdağ

14 Ekim evde bakım maaşı yatırılan iller

Adana

Karaman

Diyarbakır

Giresun

Osmaniye

2 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*