Eft İşlem Ücreti Almayan Bankalar

Eft işlemi sonrasında bir çok banka işlem ücreti almaktadır. Ancak müşterilerinin bu ücretten rahatsız olduğunu fark eden bazı bankalar eft işlem ücreti almamaktadır. Eft işlem ücreti almayan bankaları kullanarak eft işlem ücretinden kurtulabilirsiniz ve paranız cebinize kalabilir. Peki Eft İşlem Ücreti Almayan Bankalar hangileridir?

Eft İşlem Ücreti Almayan Bankalar Şunlardır;

Bu bankalardan ilki Finansbanktır. Finansbank müşterilerine sunmuş olduğu enpara hizmet uygulamasıyla eft ve havale işletim ücreti almamaktadır. Ancak enparanın vermiş olduğu bu hizmetten kurtulabilmek için encard’a sahip olmanız gerekmektedir. Böylece uygulamadan faydalanabilir ve eft ücreti ödemekten kurtulursunuz.

 

Bir diğer banka ise Kuveyt Türk bankasıdır. Kuveyt Türk de ‘senin paran’ uygulamasıyla eft işletim ücreti almamaktadır.

 

Yapı Kredi bankası da eft işletim ücreti almayan bankalar arasındadır. Nuvo uygulaması ile işlem yapan müşterilerinden eft işlem ücreti almamaktadır. Nuvo şubesiz bankacılık hizmeti olarak müşterilerine böyle bir kolaylık sağlamaktadır.

 

Albaraka Türk bankası da eft işlem ücreti almayan bankalar arasında. Albaraka bankasının yanı sıra Türkiye Finans Katılım bankasında eft işlem ücreti almayan bankalar arasına dahil olmuştur.

 

ING bankasının günlük paket uygulamasıyla da eft işlem ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz.

 

Eft işletim ücreti almayan son iki banka ise HSBC ve TEB bankasıdır. HSBC bankasının büyük adım uygulaması eft işlem ücreti almamaktadır. Ancak bu uygulamadan yararlanmak için 500 tl değerinde üç adet otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir.

 

TEB bankasının cepteteb uygulaması ile de eft işlem ücreti ödemekte kurtulabilirsiniz.Bunun için ise cepteteb uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

 

Yukarıda eft işlem ücreti almayan bankaları ve banka uygulamalarından bahsettik. Bu bankaların vermiş olduğu banka uygulamaları kullanarak eft işlem ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamaları kullanarak da şubeye gitme derdinden de kurtulmuş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*