Bütçem Benim Bonus Kart Kadınlara Hitap Ediyor

Şekerbank’ın yepyeni ürünü olan Bütçem Benim Bonus kart hesabını iyi yapan ve bütçesini düşünen kadınlar için oluşturulmuş bir kredi kartı türüdür. Bu kart türüne başka bir bankada rastlamanız zor zira türünün ilk ve tek örneği denilebilir. Bu özelliğinin yanı sıra bu kartın diğer özellikleri nelerdir ve diğer kredi kartlarından farklı kılan nedir, bu yazımızda bulabilirsiniz. Bütçem Benim Bonus Kart Kadınlara Hitap Ediyor ve ilkleri gerçekleştiriyor.

Her kredi kartını amacı tabi ki tüketime teşvik etmek ve harcama yaptırmaktır. Fakat Şekerbank bütçem benim bonus kart ile harcama yapmanın yanı sıra birikim de yapabilirsiniz. Özellikle kadınlar, alışverişlerde kendini kaybetmekte ve düşünmeden bir çok alışveriş yapmaktadır. Bütçem benim bonus kart ise harcamaların kontrol edilmesinde büyük rol oynamaktadır. Şöyle ki, bu karta sahip olan kadınlar önceden aylık limit belirleyebilir ve bu limiti aşmaları engellenir. Daha çok beyleri memnun eden bu uygulama ile eşinize kafanız rahat şekilde kredi kartı teslim edebilirsiniz. Bu kartın bir diğer özelliği ise kadınları yatırım yapmaya teşvik etmesidir. Yine belirlenen limitleri geçmeden oluşturulan altın hesaba belli miktarlarda para aktarılarak birikim yapılması hedeflenmektedir. Bu sayede hem limitleri zorlamadan alışveriş yapma imkanını yakalar hem de birikim yaparak geleceğe yatırım yapmış olursunuz.

Bütçem Benim Bonus Kart Başvuru

Bütçem Benim Bonus Kart Kadınlara Hitap Ediyor olmasında ki en büyük etken limitler dahilinde alışveriş olanağının yanı sıra ayrıca en çok sevilen kredi kartlarından biri olan bonus özelliklerini taşıyor olması. Bütçem benim bonus kart sadece Türkiye’de değil dünyanın her noktasında geçerli bir karttır. Bonus üye işyerlerinden sizde bu kart ile taksitlendirme yaptırabilir ve bonus puanlar da kazanabilirsiniz. Üstelik bu bonusları yine açtırmış olduğunuz altın hesabınıza aktarabilir birikime dönüştürebilirsiniz. Bütçem benim bonus kart başvurusu için Şekerbank şubeleri yanı sıra internet bankacılığı aracılığı ile Şekerbank web sitesi üzerinden veya mobil bankacılık üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün. Ayıca BUTCEM yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp 1953’e göndererek de anında kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*