Bayram Kredisi Fırsatları

Bu yılda bayram kredilerinde faiz indirimleri beklenmektedir. Ramazan Bayramı’yla birlikte düşen faizler önümüzdeki kurban bayramıyla da düşecek gibi gözüküyor. Bu durumda kredi kullanmak isteyen kişilerinde bankaya bayram kredisi adına müracaat etmeleri gerekmektedir. Bankalar her yıl olduğu gibi bayram kredilerinde faiz indirimlerine gitmektedir. Bunun sebebi bayramda çok kişi krediye ihtiyaç duyar. Genel olarak bayramda tatile gitmektedirler. Bazı bankalar bayramlarda %1 faiz oranının bile altına inmektedir. Bu faiz indirimleri için düşük faiz oranlarıyla bayram kredisi veren bankaları sizler için araştırdık.

Düşük Faizli Bayram Kredisi Veren Bankalar

  • İş Bankası: İş Bankası her zaman için bilinen ve kredi alma adına tercih edilebilecek bir bankadır. İş Bankası, Kurban Bayramı’nda günlük 6 TL taksitle 5.000 TL kredi vermektedir. Bu krediye son başvuru tarihi ise 20.09.2017 tarihidir. Bu krediden faydalanabilmek için İş Banaksı şubesine giderek ya da telefon aracılığıyla başvuru yapmanız gerekmektedir.
  • Finansbank: Finansbank ülkemizde çok müşterisi olan ve güvenilir bir bankadır. Müşterilerine sağladığı yardımlarla bilinmektedir. Finansbank da bayram kredisi veren bankalardandır. Kurban Bayramı kredi oranları ise %1,20’dir. Bankadan bu krediyi tahsil edebilmek için cep numarası ya da T.C kimlik numaranızla başvuru yapabilirsiniz.
  • Vakıfbank: Vakıfbank hepimizin bildiği gibi bir devlet bankasıdır. Bu bankada müşterilerine bayram kredisi sunmaktadır. Bayramlık ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bankalardan biri olan Vakıfbank düşük faiz oranlarıyla da dikkat çekmektedir. Bu krediyi Vakıfbank’tan almak istiyorsanız özellikle şubeye gitmenizde fayda var. Bu gibi durumlarda kendi inisiyatifini kullanarak daha iyi faiz oranları da sunabilen Vakıfbank sizlere de daha iyi oranlar sunacaktır. 36 ay vade fırsatıyla bayram kredisi vermektedir.
  • İNG Bank: İNG Bank diğer bankalara göre biraz farklı bir strateji uygulamaktadır. Bayram kredisi imkanlarına erişebilmek için oturduğunuz yerden internete girerek başvuru yapabilirsiniz. En düşük faiz oranlarını da sunabilen İNG Bank’tan teklif almanızda fayda var. Bu banka sizlere oturduğunuz yerden başvuru imkanını ve onay gelirse krediyi temin etme hakkını verebilmektedir.
  • Akbank: Hepinizin de bildiği üzere Akbank ülkemizde yerini almış ve kalitesinden ödün vermemiş bankalardan biridir. Müşteri sayısı ve müşteri kitlesi de oldukça iyi seviyelerde olan Akbank Kurban Bayramı için kredi imkanlarını müşterileriyle buluşturmaktadır. Diğer bankalar gibi bu bankada çeşitli faiz oranı indirimlerini vatandaşlara sunmaktadır. 375 TL taksitle 10.000 TL kurban kredisi vermekte olan Akbank’ın şubesine giderek ayrıntılı bilgileri sorumlu kişilerden öğrenebilirsiniz.
  • Denizbank: Denizbank, çok çeşitli kredi kampanyalarıyla her zaman karşımıza çıkmaktadır. Bir kampanya olarak da Kurban Bayramı kredisi vermesidir. Denizbank %0,99 faiz oranlarıyla oldukça dikkat çekmektedir. Düşük faiz oranları sayesinde oldukça müşteri kazanan Denizbank kredi üst limiti olarak 55.000 TL belirlemiştir. Ayrıntılı bilgiyi bankayı arayarak ya da şubesine giderek alabilirsiniz.
  • Şekerbank: Bütün bayramlarda çeşitli kredi imkanları sunan Şekerbank, bu senede faiz oranlarıyla dikkat çekmektedir. %1,29 faiz oranı olan bayram kredisini 10.000 TL için 24 ay vade ile birlikte aylık ödeme olarak 502 TL, 30.000 TL bayram kredisi için 36 ay vade ile aylık ödeme olarak 1093 TL belirlemiştir.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*