Bankaların 2016 Yılbaşı Kredi Kampayanları

 Abank Yılbaşı Kredisi

Ülkemizde oldukça fazla sayıda banka bulunmaktadır. Bu bankalar, kişilerin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutabilmek ve maddi bir destek olabilmek için birçok hizmeti sunmaya devam etmektedir. Bankaların sunduğu bu hizmetler arasında en çok tercih edileni ise kredi kartları ve daha sonrasında ise kredilerdir. Özellikle de yüksek miktarlarda paranın, uygun fiyatlarda geri ödemesinden dolayı çok fazla sayıda kişi kredi seçeneklerine büyük bir ilgi göstermektedir.

Bankalar tarafından sunulan kredi seçenekleri arasında, özellikle de yılbaşı zamanlarında tercih edilen yılbaşı kredisi çok fazla sayıda kişi tarafından kullanılmaktadır. Yeni yıla girerken daha rahat olabilmek ve borçları bu kredi sayesinde kapatmak isteyen kişiler için yılbaşı kredileri oldukça avantajlı bir tercih olmaktadır. Abank yılbaşı krediside bu sebepten dolayı yoğun bir ilgi görmektedir. Düşük faiz oranları ve artan vade sayıları ile birlikte, her geçen sene çok daha fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Kişiler kendilerine en yakın olan Abank şubesine giderek, bu avantajlı kredi seçeneğinden faydalanabilmektedir.

FİNANS BANK YILBAŞI KREDİSİ

Bankların kredi seçeneklerinin artması müşteri taleplerinden kaynaklanmış olsa da bunda bir etkende bankaların birbirleriyle rekabet içinde olmaları ve daha çok müşteri sayılarına ulaşmaya çalışmalarıdır. Her banka müşteriler için uygun fırsatlar sunarak kendilerinden kredi kullanmaları sağlamayı amaçlamaktadır. Bu nokta müşteri çekme hususunda ortaya çıkan bir örnekte kredi notu düşük olan müşterilere kredi imkanı sağlamaktan geçmektedir. Bu bankaların başında Finans Bank gelmektedir. Yüksek faiz oranlarıyla bilinen bu banka yine de kredi alımlarında en çok tercih edilen bankalardan biridir.

Farklı ihtiyaçlara yönelik kredi imkanı sunan banka müşterilerine yılbaşı içinde ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Finans Bank yılbaşı kredisi özellikleri %2.02 faiz oranı, 20000TL’ye kadar kredi imkanı ve çekilen kredinin binde 5’i kadar kredi masrafının yanı sıra birde kredi tahsis ücretini içermektedir.  Finans Bank’tan kredi almak isteyen bireyler kredi başvurularını; banka şubelerinden, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden, kısa mesaj yoluyla ve ATM’ler üzerinden yapabilmektedirler. Böylece bankadan kısa sürede dönüş alabilirler.

GARANTİ BANKASI YILBAŞI KREDİSİ

Çeşitlenen ve artan ihtiyaçlar bireylerin nakit ihtiyaçlarını arttırmış ve nakit ihtiyaçları için en ideal çözümü bankalardan çekilen krediler haline getirmiştir. Şahısların bu nakit ihtiyaçlarına yönelik olarak da bankalar uygun kredi olanaklarını arttırmış ve kredi şartlarını daha esnek hale getirmişlerdir. Bankaların uygun kredi olanakları sunmaları hem müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hem de uygun kredi olanakları ile müşteri sayılarını amaçlamaktadır.

bankaların 2016 yılbaşı kredi kampanyaları

Bankalar her türden ihtiyaca yönelik kredi imkanı sunmakta ve belirli dönemlerde uygun kredi kampanyalarını müşterilerine sunmaktadırlar. Bu kampanyalardan biride yaklaşan yeni yıl nedeniyle müşterilere sunulan yılbaşı kredi imkanlarıdır. Her banka yılbaşı nedeniyle müşterilere özel olarak uygun koşullarda kredi seçeneği oluşturmuştur. Bunlardan biride Garanti Bankası yılbaşı kredisi olarak müşterilere sunulmuştur. Garanti Bankası yılbaşı nedeniyle 7500TL’den başlayan 20000TL’ye kadar yükselen kredi miktarlarını müşterilere sunmuştur. Banka müşterilere uygun kredi şartları için 36 aya varan vadeler ve  %1.42’den başlayan faiz oranı olanakları ile kredi seçeneklerini çeşitlendirmiştir. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak için başvuru yapabilirsiniz.

HSBC Yılbaşı Kredisi

Kurulduğu ilk günden bu yana, müşterilerine birbirinden farklı ve avantajlı hizmetleri sunmaya devam eden HSBC, oldukça fazla sayıda kişi tarafından da tercih edilmeye devam etmektedir. Kişiler için oldukça avantajlı bir finansal destek haline gelen bu banka, yıl içerisinde birçok farklı imkânı da müşterilerine sunmaktadır. Özellikle de her sene sonunda özel olarak hazırladığı yılbaşı kredisi imkânları, kişiler tarafından yoğun bir ilgi görmeye devam etmektedir.

Yeni yıla mutlu ve borçsuz bir şekilde girmek isteyen çok sayıda kişi için yılbaşı kredileri oldukça avantajlı bir seçenek olabilmektedir. Bankalar tarafından hazırlanan bu imkânlardan faydalanabilmek için kişiler kendi ihtiyaçlarına göre bir banka tercih etmektedir. HSBC ise, bankalar arasında en çok tercih edilen banka olmaya devam etmektedir. HSBC yılbaşı kredisi, kişilerin kredi notlarına bağlı olarak en uygun kredi miktarını kişilere sunmaktadır. Aynı zamanda daha fazla vade sayısı ile birlikte düşük faiz oranları da yine bu kredi seçeneğinde kişilere sunulan imkânlar arasında yer almaktadır. Kişiler bu gibi sebeplerden dolayı tercihlerini HSBC bankasından yana kullanmaktan büyük bir keyif almaktadırlar.

İŞ BANKASI YILBAŞI KREDİSİ

Yaygınlaşan kredi talepleri bankaların kredi seçeneklerinde çeşitliliğe ve bankalar arası rekabete neden olmasının yanı sıra bankları kredi seçeneği yarışına sokmuştur. Bu konuda örnek verilmesi gerekirse yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte bankalar yılbaşı kredi seçeneklerini müşterilerine sunmuşlardır. Müşteri ihtiyaçlarını kampanyalar ve uygun kredi imkanları ile sağlayım müşteri kazanmayı hedefleyen bankalar yeni yıl için bir çok kredi imkanını müşterilere sunmuştur. Bunlardan biride İş Bankası yılbaşı kredisi seçeneğidir.

Müşterileri için en uygun koşulları sağlamaya çalışan bankanın yılbaşı kredisi avantajları arasında; sıfır faiz oranı, 50000TL’ye kadar kredi ve 36 aya kadar vade imkanlarıdır. İş Bankası’nın sunduğu bu kredi avantajları 5 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecektir. Sizde bu kredi fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız bankanın birçok kredi başvuru yöntemlerinden birini kullanarak ihtiyaçlarınız için acil nakit imkanını İş Bankası kredi seçenekleriyle yakalayabilirsiniz. Bankaya kredi için; banka şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden, telefonlarınızdan kısa mesaj yolu ile başvuru yapıp. Sonrasında krediniz onaylandıktan sonra ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz.

İNG Bank Yılbaşı Kredisi

Ülkemizde faaliyet gösteren çok sayıda banka, müşterilerinin menfaatleri açısından birçok imkân sunmaya devam etmektedir. Bankalar tarafından verilen bu imkânlardan en çok tercih edileni ise hiç şüphesiz ki kredilerdir. Bu krediler ile birlikte kişiler birçok borçlarını kapatabilmek ya da ihtiyaçlarını giderebilmek gibi çeşitli imkânlardan faydalanabilmektedirler. Yılbaşı kredisi de oldukça fazla sayıda kişi tarafından tercih edilen ve birçok ihtiyaca yönelik olan kredi türlerinden biridir. Hemen her banka tarafından sunulan bu kredi seçeneğinde, kişiler kendilerine uygun olan bankayı tercih ederek kredilerini kullanabilmektedirler.

İNG Bank, müşterilerine birbirinden avantajlı alternatifler sunmaya devam eden bir bankadır. Her sene sunduğu yılbaşı kredisi de, müşterileri tarafından yoğun bir ilgi görmekte ve de tercih edilmektedir. İNG Bank yılbaşı kredisikapsamında, kişilere diğer zamanlara nazaran çok daha fazla imkân sunulmaktadır. Bu kredi türünde taksit sayıları artarken aynı zamanda faiz oranı da düşürülmektedir. Böylelikle kişilerin aylık ödeme miktarları düşerek, daha rahat bir ödeme planına da sahip olabilmektedir.

YAPI KREDİ BANKASI YILBAŞI KREDİSİ

Bankalar yaygınlaşan kredi kullanımı nedeni ile uygun kredi olanaklarını müşterilerine sunmakta ve sağladıklar esnek kredi olanakları ile müşteri sayılarını arttırmayı hedeflemektedirler. Bu durum bankalar arası rekabete neden olmuştur. Artan rekabet şartları bankaları uygun kredi seçeneklerinin yanı sıra belirli dönemlerde çeşitli kampanyalar yapmaya zorlamıştır. Örneğin yaklaşan yeni yıl nedeniyle bankalar her yıl olduğu gibi bu yılda uygun teklifleri içeren kampanyalarla müşterilerine ulaşmayı hedeflemişlerdir.

Kampanya seçeneklerini müşterilere sunan bankalardan biride Yapı Kredi Bankasıdır. Her yıl olduğu gibi Yapı Kredi Bankası yılbaşı kredisi müşteriler için uygun koşullarda hazırlanmıştır. Banka kampanyası müşterilere günlük 10TL’ye yeni yıla girin sloganı ile sunulmuştur. Bankanın yılbaşı kredisi kampanyasından yararlanmak için; banka şubeleri bireysel müşteri temsilciğinden, internet üzerinden, telefon bankacılığı üzerinden, ATM’lerden ve telefonlarınızdan kısa mesaj yolu ile başvuru yapabilirsiniz. 9000TL ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka kredilerde 36 ay vade imkanı sağlamanın yanı sıra %1.25 faiz oranı ile müşteriler uygun kredi olanakları sağlamaya çalışmaktadır.

Vakıfbank Yılbaşı Kredisi

Her sene sonunda bankalar büyük bir hazırlık içerisine girmektedir. Müşterilerinin memnuniyetlerini daha da arttırmak ve kişiler tarafından daha büyük bir keyif ile tercih edilebilmek için yapılan bu hazırlıklar içerisinde, en çok ilgi gören ise hiç şüphesiz ki yılbaşı kredileridir. Bu kredi imkânlarından faydalanmak isteyen çok sayıda kişi, tercih ettiği bankanın en yakın şubesine giderek başvuruda bulunabilmektedir.

Bankaların hazırlamış oldukları bu kredi imkânlarına ait olan özellikler, her bankada değişkenlik gösterebilmektedir. Vakıfbank yılbaşı krediside, müşterilerinin daha rahat bir şekilde yeni yıla girebilmeleri için iyileştirilmiş özelliklere sahip olmaktadır. Kişiler bankanın uygun gördüğü miktar ve vade sayısı ile birlikte kolay bir şekilde kredi çekebilmektedir. Aynı zamanda çekilen bu miktara uygulanan faiz oranları da yılbaşı kredisi kapsamında daha da az olmakta ve böylelikle kişilerin daha rahat bir şekilde taksitlerini ödemeleri olanağı tanınmaktadır. Bu gibi imkânlardan dolayı her geçen sene çok daha fazla sayıda kişi, Vakıfbank tarafından sunulan yılbaşı kredisini tercih etmeye devam etmektedir.

TEB Yılbaşı Kredisi

Kişiler, yeni bir yıla girerken öncelikle bütün borçlarından arınmak ve borçsuz bir şekilde yeni yıl heyecanı içerisine girmektedirler. Bu sebeple de birçok bankanın müşterilerine sunduğu yılbaşı kredilerinden faydalanmak istemektedirler. Her sene yıl sonuna doğru, bankalar birtakım kampanya ve avantajları ile birlikte yılbaşı kredisi imkanını müşterilerine sunmaktadırlar. Bu kredilere ait faiz oranları, vade sayıları ve diğer özellikler kişilerin tercih edecekleri bankalara göre değişkenlik de gösterebilmektedir.

TEB yılbaşı kredisi de oldukça fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. oldukça düşük bir faiz oranı ile birlikte kişiler 20.000 TL’ye kadar masrafsız bir şekilde kredilerini çekebilmektedir. Aynı zamanda çekilen bu kredilerin ödenmesine kişiler isterlerse 3 ay sonra da başlayabilmektedirler. Yeni yıla borçsuz ve keyifle girmek isteyen kişiler, TEB yılbaşı kredisiimkanlarından faydalanabilmektedir. Bunun için kişilerin yapması gereken ise, kendilerine en yakın TEB şubesine giderek gerekli işlemleri gerçekleştirmeleridir. Böylelikle bankanın sunmuş olduğu bu avantajlardan faydalanabilen kişiler, bütün borçlarını bu kredi imkanı ile kapatabilmektedir.

Türkiye Finans Yılbaşı Kredisi

Bankalar, müşterilerinin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutabilmek için yılın belirli günlerinde çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Özellikle de bayram ve diğer özel günlerde sunulan kredi imkânları, kişiler tarafından yoğun bir ilgi görmeye devam etmektedir. Bankalar, her sene sonunda yılbaşı kredisi imkânını sunmakta ve oldukça da tercih edilmektedir. Bankalarda değişkenlik gösteren faiz oranları ve vade sayıları ile birlikte kişiler kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bankaları tercih ederek bu imkânlardan faydalanmaktadırlar.

Türkiye Finans Bankası da, müşterilerine en uygun imkânlarda yılbaşı kredisi sunmaya devam eden bir bankadır. Bu banka aracılığı ile çekilen kredilerde, yılbaşına özel düşük faiz oranları uygulanmaktadır. Türkiye Finans yılbaşı kredisikapsamında daha çok vade sayısı ve diğer birçok imkân da kişilerin hizmetine sunulmaya devam etmektedir. Kişiler en yakın şubelere giderek, yetkili kişiler ile birlikte bu krediye oldukça hızlı ve kolay bir şekilde başvurabilmektedir. Böylelikle yeni yıla daha mutlu ve keyifli bir şekilde girebilen kişiler, bu durumdan son derece memnun kalmaya da devam etmektedir.

Ziraat Bankası Yılbaşı Kredisi

Son yıllarda, bankaların sunduğu kredilerden faydalanmak isteyen kişi sayısı oldukça fazla sayıdadır. Hizmet veren bankalar, kişilere maddi destek sağlayabilmek için birçok kategoride kredi sunmaktadır. Yılbaşı kredisi de bu konuda, kişilerin büyük bir ilgi gösterdiği kredi türüdür. Geliştirilen kredi sistemleri sayesinde, kişiler uygun miktarlardaki aylık ödemeleri sayesinde yeni yıla borçlarını kapatmış bir şekilde girebilmektedirler.

Birçok bankada olduğu gibi Ziraat bankasında da birçok kredi imkânı bulunmaktadır. Bu imkânlardan birisi de yılbaşı kredisi olmaktadır. Ziraat bankası yılbaşı kredisi imkânlarından faydalanmak isteyen kişilerin kendilerine en yakın şubeye giderek başvurabilecekleri gibi aynı zamanda telefon ya da internet şubelerinden de bu krediye başvurabilmektedirler. Gün geçtikçe daha da kaliteli hizmetleri, müşterilerine sunmayı amaçlamış olan bu bankada yeni yıl kredilerinin faiz oranları ve vade sayıları da yine müşterilerinin memnuniyetleri doğrultusunda planlanmıştır. Böylelikle kişiler banka tarafından belirlenen miktarlar sayesinde, diledikleri gibi borçlarını kapatabilmekte ve yeni yıla çok daha umutlu bir şekilde girebilme imkânına sahip olmaktadırlar.

İŞ BANKASI YILBAŞI KREDİSİ

Yaygınlaşan kredi talepleri bankaların kredi seçeneklerinde çeşitliliğe ve bankalar arası rekabete neden olmasının yanı sıra bankları kredi seçeneği yarışına sokmuştur. Bu konuda örnek verilmesi gerekirse yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte bankalar yılbaşı kredi seçeneklerini müşterilerine sunmuşlardır. Müşteri ihtiyaçlarını kampanyalar ve uygun kredi imkanları ile sağlayım müşteri kazanmayı hedefleyen bankalar yeni yıl için bir çok kredi imkanını müşterilere sunmuştur. Bunlardan biride İş Bankası yılbaşı kredisi seçeneğidir.

Müşterileri için en uygun koşulları sağlamaya çalışan bankanın yılbaşı kredisi avantajları arasında; sıfır faiz oranı, 50000TL’ye kadar kredi ve 36 aya kadar vade imkanlarıdır. İş Bankası’nın sunduğu bu kredi avantajları 5 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecektir. Sizde bu kredi fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız bankanın birçok kredi başvuru yöntemlerinden birini kullanarak ihtiyaçlarınız için acil nakit imkanını İş Bankası kredi seçenekleriyle yakalayabilirsiniz. Bankaya kredi için; banka şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden, telefonlarınızdan kısa mesaj yolu ile başvuru yapıp. Sonrasında krediniz onaylandıktan sonra ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz.

Anadolubank Yılbaşı Kredisi

Yıl sonlarında tüm ülkede olduğu gibi bankalarda da birçok hazırlık ve çalışma olmaktadır. Müşterilerinin maddi açıdan daha rahat edebilmeleri ve yıl içerisinde kullandıkları kredilerden daha avantajlı olan yılbaşı kredisi, bankalar tarafından müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Her geçen sene daha da iyileştirilen bu kredide, kişiler yeni yıla kafaları daha rahatlamış ve bir o kadar da huzurlu bir şekilde girebilmektedirler. Bu sebeplerden dolayı bankaların sunduğu yılbaşı kredilerine büyük bir ilgi gösterilmektedir.

Her bankada olduğu gibi Anadolubank bünyesinde de çeşitli avantajlar, müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Anadolubank yılbaşı kredisi, düşük faiz oranlarına sahiptir. Kişilerin çekecekleri miktarlara göre değişkenlik gösterebilen vade sayıları da, yine müşterilerin daha rahat bir ödeme planına sahip olabilmeleri için düzenlenmektedir. Büyük bir ilgi gören bu krediye başvurmak da, tıpkı ödemeler kadar son derece kolay olmaktadır. Kişilerin kendilerine en yakın bir Anadolubank şubesine gerekli evrakları ile birlikte gitmeleri ve başvurmaları yeterli olmaktadır. Böylelikle kişiler, borçlarından kurtularak daha keyifli bir yıl geçirebilme imkânına sahip olmaktadır.

2 Comments Posted

  1. Kredi kampanyalarına yararlanmak istedim ancak kredi notum düşük olduğu için vermediler bankalar. uygun kredi avantajları vardı gerçekten

  2. uygun kredi seçenekleri çok genişti, ihtiyaç kredileri uygun fakat konut kredisi 2. el araç kredisi gerçekten çok yüksek faizi var nasıl yapacağımı bilemiyorum, en uygun kredi nasıl belirlenmeli sizce?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*