Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi başvurusu

Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi başvurusu-Türkiye’nin özel sermayeli bankalarından olan Bank Pozitif son zamanda yaptığı yatırımlarla yatırımcıların tüketicilerin dikkatini çekmektedir. Pazara hızlı bir şekilde girerek tüketicilerin dikkatini çekmek isteyen bank pozitif yaptığı kampanyalarla en uygun kredi imkanlarını sunmaktadır. Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi başvurusu yaparak 4 dakika içerisinde kesin sonucunuzu size bildiriyor. Başvuru işlemini de internet şubesi aracılığı yapıyorsunuz, öncelikle kimlik bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girdikten sonra telefonunuza sms kodu geliyor, sms doğrulaması yaparak devam ediyorsunuz, istediğiniz İhtiyaç Kredisi miktarını, gelirinizi ve meslek gibi bilgilerinizi girdikten sonra başvurunuzu gönderiyorsunuz, başvurunuzu gönderdikten bir kaç dakika sonra başvurunuz onaylanıyor veya reddediliyor.

Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi oranını 50.000 TL ile sınırlandırmış ve 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Bank Pozitif kredi başvurusu İnternet şubesinden yapıldığı için kredinizin onaylanması sonrası kredimi nasıl alabilirim bank pozitif şubesinden almayacağınızı belirtmek isteriz, İnternetin verdiği imkanlarla internet bankacılığı yaparak bütün işlemleri yapan bank pozitif, kredinizi onayladığı da size imzalanması için postadan evrak göndererek imzalanmasını talep edecek ve kredinizin hangi bankaya yatırılması istediğini belirterek işlem yapabilir, İmza için verdiğiniz evraklar adresinize gelir, siz imzalayıp gönderdikten sonra kredinizi belirlediğiniz hesap numarasına yatırılır.

 

Bank pozitif ihtiyaç kredisi başvurusunda sizden herhangi bir masraf ek ödeme almaz, Kredi başvurusu için gerekli belgeler, Nüfus Cüzdanı ve İkametgah veya fatura vermeniz yeterli olacaktır.  Bank pozitif ihtiyaç kredisi faiz oranları 36 aya kadar 1,45% faiz oranı ile kredi sağlamaktadır.

 

Bank pozitif toplamda 62 ilde hizmet vermekte, Şubesi az olduğundan dolayı bank pozitif kredi ödemesini eft aracılığı ile yapmanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*