Albaraka Kaçta Açılıyor Açılış Saatleri 2017

Albaraka açılış saati itibariyle diğer bankaların açılış saatlerinden farklılık göstermemekle birlikte Türkiye’de bulunan İslami bankaların başlarında gelir. Çalışma Saatleri 09:00 da başlayıp 12.30’a kadar olan süre zarfında kesintisiz ve hızlı hizmet sağlıyor. 12.30 ile 13.30 arasında personelin kendini toplaması ve ihtiyaçlarını gidermesi için 1 saatlik moladan sonra 13.30 ile 17.00 saatleri aralığında müşteri memnuniyeti için çalışmaya devam ediyor.Bu yazımıda Albaraka Kaçta Açılıyor’u ele alacağız.

Albaraka Kaçta Açılıyor

Sahip olduğu geniş şube ağıyla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren bu kuruluş, faizsiz bankacılık parolası ile de İslami bankalar arasında en çok tercih edilenler arasında olmayı başarıyor.

Firma, İslami bir firma olmasından mıdır yoksa piyasaya sonradan katılmasından mıdır bilinmez, müşteri sayısı az gibi görünse de İslami değerlere sahip çoğu küçük esnafın bu banka ile çalıştığı da aşikardır. Albaraka’nın da küçük esnaf olarak nitelendirilen müşterilerine verdiği değer ve destekle birlikte aralarındaki bağ daha da güçlenmiş buda Albaraka’nın daha fazla gelişmesine ve müşterilerinin memnuniyetlerinin artmasına katkı sağlamaya devam ediyor.

Albaraka’dan alınabilecek hizmetler

Albaraka, şubelerinde verdiği güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerin yanı sıra 0850 222 5 666 ve 444 5 666 numaralı telefonlarından verdiği mobil destek ile de müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Verdiği bu hizmetlerin yanında EFT-Havale ve diğer para yatırma, gönderme, fatura yatırma ve ödemeler gibi işlemlerde de müşterilerine hizmet veriyor. Konut finansmanı, Araç finansmanı, iş yeri finansmanı ve Hac ve Umre finansmanı gibi hizmetleri ile de müşterilerine destek vermeye devam ediyor.

Albaraka EFT ve Havale Saatleri

EFT: Sabah: 09:00-12:30

Öğle Arası: 12:30-13:30

Akşam: 13:30-17:00

Havale: 7/24

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*