Akbank Müşteri Hizmetleri

Türkiye’ nin en büyük özel sermayeli özel bankası olan AkBank, Adana’da 1948 yılında bölgedeki iş adamları tarafından, pamuk üreticilerinin finansal ihtiyaçları düşünülerek kuruldu. Kurulduğu günden bugüne hızlı bir büyüme ile büyük bankalar arasına giren banka, büyük başarılara imza attı.

 

Gelişen teknolojinin bankacılık sektörüne girmesi ile birlikte, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan banka, attığı her başarılı adımda adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Hizmet ağını her geçen gün artıran, açtığı sayısız şubelerle müşterilerine sınırsız hizmet sunmaya devam eden AkBank, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile de büyük beğeni topladı. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre birçok bankacılık hizmeti ile müşterilerinin karşısına giren AkBank, bu özelliği ile müşteri potansiyelini sürekli artırmaya ve müşteri memnuniyetini sürekli kazanmaya devam etti. Kullandırdığı özel kredilerle, piyasaya sunduğu özellikli kredi kartlarıyla ve diğer tüm bankacılık hizmetleriyle hep ön planda kalmayı başardı ve tercih edilen bankalar arasında hep ilk sıralarda yer aldı. Akbank’ın işinde profesyonel ve uzman çalışanlarına, güler yüzlü hizmetin eklenmesiyle de, gücüne güç katan banka, büyük hızla büyümeye ve beğeni toplamaya devam ediyor.

 

AkBank müşteri hizmetleri, tam anlamıyla AkBank’a yakışır bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. AkBank müşteri hizmetleri aracılığı ile birçok sorusuna hızlı ve güvenilir şekilde cevap bulurken, birçok bankacılık hizmeti konusunda da müşteri temsilcileri sayesinde hizmet alabiliyor. AkBank müşterileri, Akbank müşteri hizmetleri ile zaman kaybetmeden, ihtiyacı olan birçok bankacılık hizmetinden yararlanabiliyor.

Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası : 444 25 25 / 0850 222 25 25 ( Türkiye’nin her yerinden )

Şehir kodu çevirmeden aranan Akbank müşteri hattı, şehir içi konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Herhangi bir konuşma paketiniz var ise ücretlendirme bu paketten düşülür.

Akbank müşteri hizmetlerinden direk olarak müşteri temsilcisine bağlanmak için; 5-1-1 yapabilirsiniz.

akbanksesliyanit

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*