Kredi notu sorgulama Garanti Bankası

Türkiye’nin en büyük bankalardan biri olan Garanti bankasında internet ve mobil şubede kredi notu sorgulama garanti işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ile anlaşmaları sayesinde garanti bankasında kredi notu kredi risk raporu ve çek raporu sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

Finansal karneniz olan kredi notu ile finansal hareketlerinizi görebilir, eksik ödemelerinizi, kredi notum neden düşük gibi sorulara kolaylıkla cevaplar bulabilirsiniz.  Eğer kredi notu raporunu aldıysanız ve raporunu analiz edemediyseniz sitemizde kredi notu kategorisinde gerekli bilgileri öğrenebilir, Kredi risk raporu ile finansal istikrarınızı ispatlayabilirsiniz.

Garanti bankası kredi notu sorgulama işlemini cep şubesi ve internet bankacılığından kolaylıkla yapabilirsiniz,  bunun için izlemeniz gereken yol, giriş yaparak Başvurular menüsünden KKB raporları sekmesine tıklayarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.  Garanti bankası kredi raporunda size sunacağı bilgileri öncelikle en başta kredi notu olur. kredi notundan sonra Kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartı ödemelerinizi, geciken taksitler varsa kırmızı bir şekilde belirtir ve bundan kaçınmanız anlamındadır. Ayırca bankalarda ne kadar bir borcunuz olduğu bilgisinde vermekle birlikte kredi limitiniz, kullandığınız kredi limiti, bankalarda hesap durumlarınıza kadar detaylı bir araştırma raporu alabilirsiniz.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Kredi notu sorgulama Garanti Bankası - Ban...

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*