Anasayfa » Bankalar » Garanti Bankası » Kredi notu sorgulama Garanti Bankası

Kredi notu sorgulama Garanti Bankası

Türkiye’nin en büyük bankalardan biri olan Garanti bankasında internet ve mobil şubede kredi notu sorgulama garanti işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ile anlaşmaları sayesinde garanti bankasında kredi notu kredi risk raporu ve çek raporu sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

Finansal karneniz olan kredi notu ile finansal hareketlerinizi görebilir, eksik ödemelerinizi, kredi notum neden düşük gibi sorulara kolaylıkla cevaplar bulabilirsiniz.  Eğer kredi notu raporunu aldıysanız ve raporunu analiz edemediyseniz sitemizde kredi notu kategorisinde gerekli bilgileri öğrenebilir, Kredi risk raporu ile finansal istikrarınızı ispatlayabilirsiniz.

HABERİN DEVAMI

Garanti bankası kredi notu sorgulama işlemini cep şubesi ve internet bankacılığından kolaylıkla yapabilirsiniz,  bunun için izlemeniz gereken yol, giriş yaparak Başvurular menüsünden KKB raporları sekmesine tıklayarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.  Garanti bankası kredi raporunda size sunacağı bilgileri öncelikle en başta kredi notu olur. kredi notundan sonra Kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartı ödemelerinizi, geciken taksitler varsa kırmızı bir şekilde belirtir ve bundan kaçınmanız anlamındadır. Ayırca bankalarda ne kadar bir borcunuz olduğu bilgisinde vermekle birlikte kredi limitiniz, kullandığınız kredi limiti, bankalarda hesap durumlarınıza kadar detaylı bir araştırma raporu alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Kredi Borcu Yapılandırma başlıklı makalemizde garanti bankası ve kredi borcu yapılandırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Yenilendi

Ülkemizin ve Avrupa’nın en köklü ve en büyük bankaları arasında yer alan Garanti Bankası teknolojiyi ...