Akbank Direkt Nedir? Avantajları Nelerdir?

Türkiye’nin en büyük ve en köklü bankalarından olan Akbank 1948 yılında Hacı Ömer Sabancı tarafından kurulmuştur. Gelişen teknoloji ile halen Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank’ta, Akbank Direk nedir? ne işe yarar? kullanmalıyız mı?

Akbank Direkt yeni teknolojiye ayak uydurmak için geliştirilmiş çok güzel bir uygulamadır. Direkt aslında farklı bir hizmet olmamasına rağmen Akbank Direkt ismini kullanarak yeni bir pazarlama oluşturmuştur. Aslında Akbank Direkt İnternet şubesi ve mobil şubenin ismidir. Bildiğiniz gibi bütün bankaların internet ve mobil şubesi bulunmakta, fakar Akbank bu hizmetlerine hızlı işlem yapıldığı için “Akbank Direkt” ismini vermiş ve bu şekilde müşterilern daha hızlı işlem yapma olanağını sunmuştur.

Akbank Direkt Avantajları Nelerdir?

Akbank Direkt’in en büyük avantajı şüphesiz işlem hızıdır, çünkü yaptığınız işlemi bir kaç saniye içerisinde gerçekleştiriyor, ve son işlemlerini hafızıda tutarak tekrar aynı işlemi yapmak istediğinizde avantaj sağlıyor. örneğin eft yaptınız 10 gün sonra aynı kişiye eft yapacaksınız, işte burada Akbank Direkt sizin imdadınıza yetişiyor ve işlemleri 15 gün boyunca tek tıkla tekrar gerçekleştirebilirsiniz.

Özel olarak tasarlanmış anasayfası ile işlemlerini anasayafada görebilirisinzi, hesaplarınız kartlarınız her zaman gözünüzün önünde, Ayırca hızlı işlem avantajı ile hızlı bir şekilde döviz alıp satabilirsiniz. Bankaya gitmeden altın hesabı veya döviz hesabı açabilir ve hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Özel olarak yapılan kampanyalarla tatil kazanabilir, telefon kazanabilirsiniz.

Akbank üye işyeleri ile yaptığını anlaşmalarda Akbank Direkt ile kolaylıkla faydalanabilirsiniz, bu avantajlar ne olduğuna gelirsek, alışveriş indirimleri, sitelerden size özel indirimler vs bir çok alanda size avantajlar sunuyor.Cebe Para gönder özelliği para göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını girerek para gönderebilirsiniz. Belirttiğimiz gibi Akbank Direkt ile bütün avantajlara ulaşabileceğiniz gibi kredi kartı, telefon faturası, elektrik faturası gibi ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz, yaptığını yanlış işlemlerini iptal etmek istiyorsanız 444 25 25 Akbank müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirebilirsiniz.

1 Comment Posted

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Akbank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır? - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*