Kredi Kartı Aidatı Almayan ve En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartı Hangisi

Eğer bir kredi kartı almayı düşünüyorsanız hangi kredi kartını almalıyım sorusunu soruyorsanız, Kredi Kartı alırken hangi kriterlere dikkat etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Yıllık kredi kartı aidatı almayan ve puan kazandıran kartları sizler için araştırdık.

Kredi Kartı Aidatı Almayan ve En Çok  Kazandıran Veren Kredi Kartı Hangisi-kredi Kartlarında Kredi kartı ücreti ve size kazandırdığı bonus puana göre değerlendirme yapmalısınız. Tabi faiz oranları da önemli bir faktördür. Her kredi kartı ne kadar Nakit avans faizi, Alışveriş faizi gibi değerleri veriyor. Genellikle bütün bankaların faiz oranları aynıdır. yine de bakmaktan çekinmeyin.

En Çok Puan Veren Kredi Kartı Hangisi

  1. İş Bankası – Maximum Aidatsız Kredi Kartı: İş Bankası tarafından verilen kredi kartında kredi kartı aidatı istenmiyor. Türkiye’nin en büyük bankası olduğı için bir çok işyeri ile anlaşması var. Bu sayede Maxipuan ve Taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.  Eğer Nakit ihtiyacınız varsa kartla çekip 9 ay taksitle geri ödeyebilirsiniz. Bankamatik özelliğine sahiptir. ve tek çekimli ödemelerinizde de banka size taksit imkanı sunuyor.  Bankaya üye işyeri sayısı 200.000…

  2. HSBC – HSBC Concept Kredi Kartı:Yıllık aidat ücreti olmayan kart ile 100.000 üyeli işyeri ile taksitli alışveriş yapabilir, ve parapuan kazanabilirsiniz.

  3. Finansbank – Fix Card Kredi Kartı:250.000 üye iş yeri ile taksitli alışveriş, ve parapuan var. Yıllık aidatta bulunmamaktadır.

  4. Akbank – Free Kredi Kartı:160.000 üyeli işyeri ile taksitli alışveriş ve chip-para kazanıbilirsiniz. Yıllık kart aidatı bulunmayan kartta bir çok özelliklerindne faydalanabilir, müşterileri düşünene kartta olarak ta bilinmektedir.

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. Kredi Kartı Puanı İle  Nasıl Kontör Tl Yüklenir - Kredi Notu
  2. En İyi Kredi Kartı Hangisi? - Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*