Anasayfa » Bankalar » Finansbank » Finansbank EFT Saatleri 2016

Finansbank EFT Saatleri 2016

                                  FİNANSBANK EFT SAATLERİ 2016

Finansal sistem içerisinde yer alan tüm bankaların müşterileri kendi hesaplarından başka bankanın hesabına para transferi için EFT (elektronik fon transferi) işlemini kullanmaktadır. Bankaların belirlediği işlem limit saatleri içerisinde gerçekleştirilen EFT işlemi için  yeniden belirlenmiştir.

 

Özel sektör bankacılığı alanında hizmet veren bir banka olan Finansbank, mobil ve internet bankacılığı gibi yeni uygulamalarıyla müşterilerine kolaylık sağlayarak elektronik fon transferi işlemleri esnasında mekân kavramını ortadan kaldırmıştır. Fon transferi için FİNANSBANK EFT SAATLERİ hafta içi her gün saat sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasındadır. Farklı banka hesapları arasında yapılan para transferleri aynı gün içerisinde 5-10 dakika içerisinde aktırılmaktadır. Sistemde zaman zaman yaşanan yoğunluktan dolayı EFT işlemi 30 dakikayı bulabilmektedir. Ayrıca EFT saatleri içerisinde yapılamayan bütün fon aktarımları bir sonraki mesai gününde gerçekleşmiş olacaktır.

HABERİN DEVAMI

Finansbank EFT Sorgulama

Belirlenen limit saatler içerisinde gerçekleştirilen fon transferleri muhatap bankanın hesabına aktırılmadığı takdirde yapılan işlemlerin gözden geçirilmesi gerekmektedir. Problem yapılan işlem bilgilerinden kaynaklanmıyor ise Finansbank şubelerinden biri veya Finansbank Çağrı Merkezi olan 0850 222 0 900 numarayı tuşlayarak yetkili kişilerle irtibata geçilmelidir. Banka görevlileriyle yapılan görüşmede işlemdeki sorunun halledilmemesi durumunda yeniden EFT ile para transferi yapabilmek için görevli kişilerden yardım talep edilmelidir. EFT işlemiyle ilgili sorun bankada değil ise muhatap alınan bankanın şubeleri veya çağrı merkezi ile irtibata geçilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Yasal Takibe Takılanlara Kredi Verenler başlıklı makalemizde Deniz Bank, finans bank ve ing bank hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır?

Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır- Finansbank müşterilerine sunduğu geniş bilgilerin ve işlemlerin yapılabildiği İnternet ...