Anasayfa » Kredi Notu » Kredi Notu Nasıl Yükseltilir » Bireysel Emeklilik İle Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Bireysel Emeklilik İle Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi notu yükseltme teknikleri bir çok finansal kaleme bakarak yükselir veya düşer ancak bu kalemler hiç bir zaman sabit değildir, Sadece kredi ödemelerinize değil  her türlü finansal parasal hareketlere bakarak kredi notunuzu belirlenir, kredi raporunuz o şekilde hazırlanır.

Kredi Notu sizin sağlam mı sağlam olmadığınızı gösterir, Bunun en kolay yolu bankalarda kendizin sağlam olduğunuzu kanıtlamınızdır, Kredi notu nasıl yükseltilir kategorimizde ki makalelerle kredi notunuzu kolayca nasıl yükselteceğinizi öğretiyoruz. Telefon faturası, Elektrik faturası gecikmeli ödüyorsanız bu size eksi bir puandır, bu yüzden ilgili kategorimize bakarak bu işlemlerinizi nasıl yapmanız gerektiğini kolayca öğrenebilirisiniz.

Peki Bireysel Emeklilik yaptırarak kredi notunuzu nasıl yükselteceğinizi biliyor musunuz? Sizin ileriyi düşünmeniz ileriye dönük yatırım yapmanız ve bu yatırımlarınızı banka aracılığı ile yapmanız sizin ileriyi düşündüğünü, iyi kazandığınızı ve bireysel emeklilik yaptırdığınızı göstergesidir.  Geleceği için bankaya yatırım yapan biri sizce sizi sağlam bir müşteri yapmaz mı? sağlam müşteri ile birlikte aktif müşteri yapmaz mı?

HABERİN DEVAMI

kredi notu

Bireysel Emeklilik ile geleceğinize yatırım yapın, Kendinizin sağlam olduğunu ifade edin, ve aktif müşteri olarak sürekli finansal hareketler olsun hesabınızda, Bireysel emeklilik ödemesi için aylık olarak hesabınıza para yatırmanız bile kredi notunuzu yükselteci  bir etkendir.  Devletin %25 katkı payı için şimdiden geleceğinizi planlayın ve planlarınız için yatırım yapın, Kredi notu 60-90 gün içerisinde bir göncellenmekte, Eğer kötü bir geçmişiniz varsa bankalarla bu süre 2 yıla kadar uzayabilir, Ancak kötü bir geçmişiniz varsa bile sürekli aktif olarak işlemlerinizi belirtilen diğer makalelerde ki gibi aktif olun ve talimatları takip ediniz.

Merak ettiğiniz soruları buradan yazabilirsiniz. cevap vermekten memnuniyet duyacağız.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı ile Banka Kredi Notu nasıl Yükselir? başlıklı makalemizde banka, kredi kartı ve kredi notu hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Bloke Teminatlı Kredi Kartı İle Kredi Notu Yükseltme!

Bloke teminatlı kredi kartı ile kredi notu kolay bir şekilde kredi notu yükseltme işlemini yapabilirsiniz.Bankalara ...