Şekerbank Su Ürünleri Kredisi

Bireysel ihtiyaç kredilerinin çoğunlukla yer aldığı bankacılık ürünleri arasında yatırım amaçlı tarımsal ve ticari kredilerin de yer aldığını unutmamak lazım. Özellikle firmalar için hazırlanan kredi paketleri ihtiyacı olanlar için kurtarıcı nitelikte. Gerek devlet bankaları gerekse özel bankalar sunmuş oldukları ticari krediler ile tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamışlardır. Bu bankalar arasında yer alan Şekerbank sunmuş olduğu kredi paketleri ile sadece bireysel tüketicilere değil yatırım amaçlı düşünen bir çok firmaya da ticari krediler sunmuştur. Bu ticari krediler arasında yer alan Şekerbank Su Ürünleri Kredisi bir çok kesim tarafından ilgi görmüştür.

Kültür ve deniz balıkçılığı sektöründe faaliyet gösteren bir çok kişi için su ürünleri kredisi büyük destek sağlamaktadır. Şekerbank yatırım düşüncesine sahip bu kişiler için çok uygun geri ödeme planlı ve düşük faiz oranları ile su ürünleri kredisini kredi paketleri arasında bulundurmaktadır. Su ürünleri avcılığı ve su ürünleri yetiştiriciliği için kullanılabilecek bu krediler her türlü işletme ihtiyacı için elverişlidir. Su ürünleri avcılığı kapsamında deniz motoru,tekne alımı,balık adamı takımı, cihaz alımı gibi bir çok gereksimlerin karşılanması için proforma fatura bedelinin %75’ine kadar 60 ay vade seçeneği sunan şekerbank, yılda sadece bir kez ödemeleri kredi vermesi ile ilgi odağı olmuştur.

Şekerbank su Ürünleri kredisi kullanmak isteyen ve su ürünleri yetiştiriciliği alanında faaliyet gösteren işletmeler de yine yapacakları masrafların %75’i oranında kredi kullanabilmektedirler. Su ürünleri yetiştiriciliği kapsamında yılda bir defa ödeme ve 60 ay vade seçeneği de kredi de tanımlanmaktadır.

Su ürünleri kredisi ile DSİ ruhsat teskeresi, su ürünleri yetiştiriciliği belgesi, ÇKS su ürünleri belgesi, balık havuzu makine ve diğer tüm donanım ihtiyaçlarının alımı için destek sunmaktadır. Şekerbank su ürünleri kredisinden faydalanmak için başvuruların kabul edildiği tek yer Şekerbank şubeleri. Özellikle deniz hayvancılığı yapmak isteyenler ve hali hazırda bu iş ile uğraşanlar için uygun ödeme koşulları ve çok düşük faiz oranları sunan banka, krediden faydalanmak isteyen tüketicileri şubelerine beklemektedir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*