Privia Kredi Kartı

 

İş Bankası, özel bankacılık müşterilerine özel sunduğu Privia ile yalnızca bankacılık hizmetlerinde değil hayatın her alanında alacağınız hizmetlerle özel hissedeceksiniz. Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde ekstra maxi puan kazanabilir ve bu puanları uçak bileti ve seyahat harcamaları içinde kullanabileceksiniz. Özenle tasarlanan Privia Kredi Kartı ile concierge ve yardım hizmetleri dahil bir çok ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmanız mümkün.

Privia ile Ayrıcalıklar Dünyası

  • Seyahat Ayrıcalıkları

Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizde kazandığınız maxi puanlarınızı uçak bileti alımlarında ve seyahat hizmetleri sektöründe kullanabilirsiniz. Ayrıca; bu puanlar ile yaptığınız yurtiçi uçak bileti alımlarında 3 kat, yurt dışı uçak bileti alımlarınızda ise 5 kat daha fazla puan değerinde kullanabilirsiniz. Privia kredi kartı ile yurt dışı gezilerinizde 0212 473 83 83 nolu hattı arayarak 55 ülkede 150’nin üzerinde lounge’den yararlanabilirsiniz. Privia ile avantajlar bunlarla sınırlı değil, seçkin ve lüks otellerde en avantajlı fiyatlarla konaklama imkanı, ücretsiz oda değiştirme, ücretsiz internet, ücretsiz kahvaltı servisi, geç otelden ayrılma imkanı, vip konuk statüsü ve daha bir çok avantajları ile Privia’dan yararlanmanız mümkün.

  • Otopark ve Transfer Ayrıcalıkları

İstanbul Atatürk havalimanı otoparkından 3 saat ve üzeri otopark kullanımlarınızda %50 indirim sağlayan Privia ayrıca Ankara Esenboğa avalimanı otoparkında da aynı uygulamayı sunmaktadır. Vale hizmetinden de indirimli yararlanabileceğiniz bu avantajlardan faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey ödemelerinizi Privia ile yapmak.

  • Alışveriş Ayrıcalıkları

Bir çok noktada indirimli vale hizmetleri, restorantd indirimleri, İş Bankası kültür yayınlarında %25 indirim, Alfred araç muayene işlemlerinde cazip indirimler, anlaşmalı spor salonlarında üyeliklerde %10 indirimler, yurtdışı tur organizasyonlarında kullanabileceğiniz avantajlı indirim imkanları ve bir çok alışveriş mağazasında geçerli indirimleri ile Privia kredi kartı size özel fırsatlar sunuyor.

 

max1max2max3

 

Privia Nedir ? Privia Kullanım Ücretleri ?

Privia, maksimum kartın özelliklerini taşıyan ve özel bankacılık hizmetleri sunan İş Bankası kredi kartıdır.

Privia kart için herhangi bir aidat bedeli, giriş yada yenileme ücreti tahsil edilmemekte olup diğer faiz ve ücretler tablosu bilginize sunulmuştur:

  • Türk Lirası hesaplarda%2,02,
  • Euro hesaplarda%1,62,
  • USD hesaplarda%1,62‘dir.

Privia Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır ?

Privia karta sahip olmanız için öncelikle Türkiye İş Bankası özel bankacılık müşterisi olmanız gerekmekte. Özel bankacılık müşterisi olan kişiler banka şubelerinden yada Privia destek hattından başvuruda bulunabilirler. Privia destek hattı 0212 473 83 83

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*