Fibabanka Hızlı internet bankacılığı şifresi alma

Fibabanka’nın sadece ve güzel internet bankacılığından şifre alarak bütün bankacılık işlerinizi internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Fibabanka hem müşterilerine hemde müşterisi olmayan kişiler için internet üzerinde başvuru yapma olanağı tanımaktadır. Öncelikle Fibabanka Türkiye’nin en genç bankalarından biridir. Fibabanka internet bankacılığında, kartlı ödemeleri, başka banka hesaplarına eft veya havale işlemleri, hesap hareketlerini, yaptığınız işlemlere ait dekonları görüntüleyebilir veya maile gönderebilirsiniz. Yeni hesap açılışları, döviz hesabı açarak hemen döviz alım satımı yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde yapılacağından dolayı zaman avantajından yararlanabilirsiniz.

Şifre almak için buraya tıklayın. karşınıza kullanıcı adı ve şifreyi isteyen bir ekran gelecektir. Eğer şifreniz varsa giriş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Ancak yeni şifre oluşturmak istiyorsanız sağ üst tarafta bulunan Yeni bireysel Kullanıcı Talebi veya Kurumsal kullanıcı talebi yapabilirsiniz. Burada müşteri tipinizi seçerek yapabilirsiniz. Biz bireysel müşterileri örnek almak gerekse, Müşteri numaranız, T.C. Kimlik numaranız, ve Cep telefonunuzu girdikten sonra tek kullanımlık şifreyi gönder işaretleyip devam tuşuna tıklıyoruz.

Gerekli bilgileri girdikten ve sms doğrulaması yaptıktan sonra Fibabanka internet bankacılığı şifresini alabilirsiniz. Şifreyi aldıktan sonra tekrar aynı yerden kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek İnternet bankacılığına giriş işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer siz kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız  444 88 88 numaralı Fibabanka telefon bankacılığını arayarak kullanıcı adınızı alabilirsiniz. Kullanıcı adınızı siz şifre alırken belirliyor ve sadece bir kere belirdikten sonra değiştirme imkanı verilememektedir.

Şifrenizi aldıktan sonra internet şubesinden favori işlemleri gibi özelleştirebilir menülerle kullanımı daha da kolaylaştırabilirsiniz. Şifrenizi bir kaç kere yanlış girmeniz halinde şifreniz bloke olur, blokeyi kaldırma için telefon bankacılığını aramanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*