Denizbank EFT Saatleri 2017

Denizbank Eft Saatleri 2017-Finansal sistem işleyişi sırasında finansal aracılara çok büyük görevler düşer. Bunların en önemlilerinden birisi müşteri memnuniyeti diğeri hızdır. Çünkü bu iki unsur olmadan üstlenilen aracılığın sürekliliği sağlanamaz. Bankaların hızı paraya çevirebilmeyi sağladıkları iki işlem vardır. Bunlardan birisi havale, diğeri ise EFT’dir. Farklı iki banka arasında yapılan fon transferine EFT denir.

Sağlıklı bir şekilde fon transferi yapılabilmesi hususunda en can alıcı nokta bankaların EFT saatlerinin bilinmesidir. Bu bağlamda her bankanın gün içerisinde kendine ait EFT saatleri vardır. DENİZBANK EFT SAATLERİ 2017  hafta içi her gün sabah 08.00 ile akşam 16.30 arasında gerçekleşmektedir. Diğer bankalarla kıyaslandığında mesai saatinin yarım saat daha fazla olması, hem müşteri hem de banka açısından avantaj sağlamaktadır.

Fon transferinin gerçekleştirildiği gün ve zaman seçimi konusunda da dikkatli olunması gerekmektedir. Zira Pazartesi sabah ve Cuma öğleden sonraki vakitlerde yoğunluk fazla olduğundan yapılacak olan işlemlerin (arada Cumartesi ve Pazar günü olmasından kaynaklanan) iki gün gecikmeye sebep olacağı unutulmaması gereken konular arasındadır. Zamanında, doğru bir şekilde yapılmasına ve normal koşullar altında düzgün bir şekilde transferi yapılması gereken işlem tüm bunlara rağmen yapılamamışsa Denizbank EFT Sorgulama işlemiyle bilgiler kontrol edilebilmektedir. Hala gerçekleştirilemiyorsa banka hesabınızın ait olduğu şubenin Müşteri Hizmetleri’ni arayarak hesap bilgileri yeniden kontrol edilir ve işleminizin düzgün sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*