CEPTETEB ihtiyaç kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

TEB bankası girişimi olan şubesiz bankacılık CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu şubeye gitmeye gerek kalmadan internet şubesi üzerinden yapabilir  CEPTETEB üzerinden yapacağınız kredi başvurunuzun onaylanması durumunda da kredinizi yine şubeye gitmeden direk olarak kullanabilirsiniz. Onaylanan kredi hesabınıza aktarılır, siz internet şubesinden veya mobil şubeden istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

CEPTETEB kredi hesaplamasını aşağıda ki forum üzerinden hesaplayabilirsiniz, Faiz oranları dönemsel olduğu ve her dakika değiştiği için buradan faiz oranı vermiyoruz. Siz faiz oranını öğrenip aşağıda ki forumdan kredi hesaplama işlemini yapabilirsiniz.

 

 

[kredi]

CEPTETEB internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için tıklayınız. Öncelikle kişisel bilgileriniz, daha sonrasında iş bilgilerinizi en sonunda da kredi bilgilerini doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlayınız. Kredi başvurunuzu yaptıktan başvurum nerede seçeneği başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.  Kredi başvuru süreniz yaklaşık olarak 2 dakika 35 saniye içerisinde tamamlayabilirsiniz. Tabi internet sitesinde başvuru yaptığınız zaman CEPTETEB müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer CEPTETEB müşteri değilseniz başvurunuzu yaparsınız kredi başavurnuz onaylanırsa CEPTETEB müşteri temsilcisi size ulaşır ve sizi CEPTETEB’li yaptıktan sonra krediniz kullandırılır.

Başvurum nerede hizmeti ile kredi başvurunuzun ne aşamada olduğunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece T.C kimlik numaranız ve başvurunuzu yaptığınızda verdiğiniz cep telefon numaranızı yazdıktan sonra güvenlik kodunu doldurup kredi başvurusu sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Öncelikle CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusuda en az 1.000 TL en fazla 15.000 TL talep edebilirsiniz. Herhangi bir kefil istenmemekte ve kredi vade oranı en fazla 36 aydır. Kredi başvurunuzda bakılacak ilk kriter kredi notu‘dur eğer kredi notunzu yüksekse kredi başvurunuz onaylanır, Kredi notu düşük olanlar için Kredi notu yükseltme tekniklerine bakmalarını tavsiye ederiz.

Krediniz onaylandıktan sonra ödemlerinizi internet şubesinden eft veya havale olarak, CEPTETEB destek hizmetlerinde veya TEB bankası ATM’lerinden başvuru yapabilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Avantajı Nedir?

Şubesiz bankacılık olduğu için kredi başvurusu esnasında sizden dosya masrafı adı altında kesintiler yapılmaz, hayat sigortası kesintisi yapılır sadece, ayrıca yine şubesiz olduğu için faiz oranları daha uygundur diğer bankalara göre…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*