Albaraka Türk Findeks Kredi Notu Paketleri

Albaraka Türk Findeks Kredi Notu Paketleri-Türkiye’nin sayılı bankalardan biri ayrıca katılım bankası olan Albaraka Türk kredi notu ile ilgili işlem yapmakta müşterilerine uygun findeks kampayanları sunmaktadır. Kredi kayıt bürosu (KKB) bağlı olan ve bireysel kredi notu hesaplama girişimi olan Findeks kredi notu hesaplama kampanyaları Albaraka Türk tarafından kolaylıkla abone olarak kredi notu öğrenme hizmeti alabilirsiniz.

Kredi ve kredi kartları başvurularında bankaların refarans olarak aldığı Findeks kredi notu ile onay ve red alırsınız, Kredi notunuzu sürekli takip etmeli izlemeli analiz etmeli ve eksik gördüğünüz finansal hareketlerine bağlı olarak yeni stratijiler geliştirerek kredi notu işlemlerini yapabilirsiniz, Kredi notu nasıl yükseltilir kategorisinde ki yazılarımızda sürekli olarak aylık kredi notunuzu takip edin, kredi notu öğrenme işlemlerinizde aylık olarak takip etmeniz durumunda eksiklerinizi, noksan kaldığınız finansal hareketlerinizi kontrol altına alarak noksanlarınızı tamamlayabilirsiniz. Albaraka Türk Katılım bankası olarak müşterilerine Findeks paketleri sunarak kredi notu öğrenme hizmetini daha ucuza ve daha hızlı elde etmenizi sağlıyor.

Albakara Türk Kredi notu sorgulama işlemlerini internet şubesinden yaparak daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Müşterilere uygun paketler halinde satan Albaraka Türk aylık değil yıllık olarak abone/satın almanız gerekmektedir. Paketler klasik paket, Golda danışmanlık, Gold Takipçi ve preimum paketleri bulunmaktadır. Öncelikle klasik pakette Findeks kredi notu öğrenme, Risk raporu,izleme ve Uyarı hizmeti alabiliyorsunuz bu hizmetlerin yıllık ücreti 54 tl aylık 4,5 tl’ye gelmektedir. Findeks aylık olarak almak istediğinizde bu fiyat her bir rapor için 7,5 tl’dir. Albaraka Türk ile bu paketler aracılığı ile uygun fiyatta alabilirsiniz. Ayırca Gold danışmanlık paketinde ek olarak not danışanı hizmeti alabilirsiniz, bu paketin yıllık ücreti 84 tl aylık 7 tl’dir. Gold takipçi paketinde not danışmanı hizmeti yok bun yerine Takipçi hizmetini alabiliyorsunuz bunun da fiyatı 84 tl’dir. Premium pakette ise bütün hizmetleri 132 tl karşılığında alabiliyorsunuz.

Bir çok hizmetin yer aldığı pakette not danışmanı, uyarı hizmeti, takipçi gibi hizmetlerle vatandaşlar kredi notu uygulamasında daha avantajlı oluyorlar. Albaraka Türk‘ün müşterilerine sunduğu kredi notu hizmeti ile kolaylıkla kredi notuzu yükseltebilirsiniz, Sitemizde kredi notu ile ilgili yazıları okursanız kredi notu işlemlerinde daha bilgili olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*