Akbank Gönlüne Göre Öde Kredisi

Akbank gönlüne göre öde kampanyası ile krediye ihtiyaç duyan esnaf rahata kavuşmaktadır. Bu kampanya ile Akbank esnafa avantajlı seçenekler sunmaktadır. Gönlüne göre öde kampanyasında sizlere 6 çeşit seçenek sunulmaktadır. Bu krediye başvuruda bulunan esnaflar bu seçenekler içinden hesaplarına en uygun olanı hangisi ise onu seçmekte geri ödemesini ise gönüllerine göre yapabilmektedir. Bu avantajları ile esnafın yüzünü güldüren gönlüne göre öde kampanyası talep gören bir kampanya olmuştur.

Akbank gönlüne göre öde kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank gönlüne göre öde kampanyasında esnafa sunmuş olduğu özel kredi paketleri kapsamında, yeni geri ödeme seçeneklerini de meraklılarına belirtmiştir. Bu avantajlı kampanyadan yararlanmak isteyenler en yakın Akbank şubesine giderek yetkili kişiye talebini belirtmelidir. Gönlüne göre öde kampanyasına dair tüm bilgileri aldıktan sonra Akbank’ın müşterilerinin ayrıcalıklı olduğuna sizlerde şahit olacaksınız.

Akbank Gönlüne Göre Öde Kredisi ile İlgili Bilgiler

 • Akbank gönlüne göre öde kampanyası 50.000 TL ve 36 ay vadeye kadar olan TL taksitli kredi başvuruları için geçerli olan bir kampanyadır.
 • Anaparanın ödenmesi işlemi ise;
 1. Aylık eşit taksitli
 2. İki ayda bir taksitli
 3. 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli
 4. 6 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli
 5. 6 ayda bir taksitli
 6. Son taksit balon ödemeli

ödeme planları kapsamında yapılabilmektedir.

 • Kredi talebi tüm evrakların tamamlanmasından sonra değerlendirilip olumlu kararı verildiği zaman karşılanacaktır.
 • Vergi levhasına sahip olan ve ticari faaliyetlerde bulunan firmaların yapmış oldukları başvurular SMS ile onaylanırken, diğer başvurular Akbank şubelerinden sonuçlandırılmaktadır.
 • Bireyler cep telefonu ile başvuru yapmak isterlerse“GONLUNEGOREODE” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, TC kimlik numaralarını yazmalı ve 4225 e SMS göndermelidirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*