Türk Telekom Kredi notu sorgulama

Türk Telekom Kredi notu sorgulama-Avea’nın Türk Telekom ile birleşmesi sonucu isim artık Türk Telekom olarak değiştirildi. Avea kullanıcıları artık telefon şebekelerinde Türk Telekom yazı görmektedir. Peki Türk Telekom Findeks kredi notu sorgulama nasıl yapılır. Kredi notu öğrenme ücreti nedir. bütün detaylar haberimizde.

Bankaların size kredi, kredi kartı gibi başvurularınızda sizin finansal karneniz olan kredi notuna bakıp size olum veya olumsuz cevap veriyorlar. Kredi notu hesaplanırken sizin kredi ödemeleriniz, fatura ödemeleriniz, kredi kartı borç ödeme ve kefil olduğunuz kişilerin ödeme alışkanlıklarına bakarak sizin kredi notunuz belirleniyor. Findeks kredi notu 1 ila 1900 arasında değişen bir not veriyor. findeks’e göre Türkiye’nin ortalama kredi notu 1299’dur.

Türk Telekom Kredi notu sorgulama işleminizi sms ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Türk Telekom ancak sadece sizin kredi notunuzu sorguladığını unutmamanız gerekmektedir. Kredi notunuzu sorgulama için T.C Kimlik no ve doğum tarihinizi arada boşluk bırakarak 1122’ye göndermeniz gerekmektedir. Sms ile kredi notu sorgulama işleminizden sonra Türk Telekom kısa bir sürede sizin kredi notunuz sms ile bildirecektir. Hizmetin bedeli 9 TL’dir.

Findeks kredi notunu 8.75 tl sorgulamakta ve internet üzerinden üyelik açarak kredi kartı ödemesi ile kredi notunuzu sorgulamakta iken sms ile direk hattınızdan tahsil edilerek kredi notu sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

2 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*