Anasayfa » Bankalar » Ziraat Bankası » Ziraat Bankası Kredi Borcu Yapılandırma

Ziraat Bankası Kredi Borcu Yapılandırma

Ziraat Bankası Kredi Borcu Yapılandırma-Ziraat Bankası’nın 3 farklı kredi kategorisinde Ziraat Bankası kredi borcu yapılandırma hizmeti bulunmaktadır. Banka, tüketici kredisi için, yasa kapsamında ipotek teminatlı krediler için transfer hizmeti, taşıt kredisi için, transfer taşıt kredisi hizmeti, konut kredisi için ise transfer konut kredisi hizmeti sunmaktadır.

Başka bankadan kullanmış olduğunuz, kendinize ait bitmiş durumdaki konutun ipotek edildiği bir tüketici krediniz varsa, bu krediyi Ziraat Bankası’na uygun faiz ve vade seçenekleri ile taşıyabilirsiniz. Bu kredi yapılandırma hizmetini 36 aya varan vade imkanıyla, ipotekli konutun bu banka için yeniden ipotek edilerek, ipotek olarak verilecek bu konutun ekspertiz değerinin %75’i kadar kredi kullanarak kullanabilirsiniz. Bu hizmette gerekli görülürse ek teminat alınabilir. Kullanılacak kredi vadesi zamanınca hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır.

HABERİN DEVAMI

Başka bankadan kullanmış olduğunuz taşıt kredinizi, transfer taşıt kredisi hizmeti ile Ziraat Bankası’na uygun faiz ve vade seçenekleri ile taşıyabilirsiniz. Bu hizmeti 0 km veya 5 yaşta dahil olmak üzere bu yaşa kadar olan araçlar için kullanabilirsiniz. 48 aya kadar vade imkanıyla, araç rehini yapılarak bu hizmetten faydalanılabilir. Kredi boyunca hayat sigortası ve KASKO yapılmaktadır.

Başka bir bankadan kullanmış olduğunuz bir konut krediniz varsa ve taksitleri azaltmak istiyorsanız, uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile bu krediyi Ziraat Bankası’na taşıyabilirsiniz. Kredi tutarı kredinin bulunduğu bankaya aktarılır. 120 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi çıkabilmektedir. Kredinin çekildiği konut üzerine banka ipoteği koyulur.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası EFT Saatleri 2016 başlıklı makalemizde Eft saatleri, eft sorgulama ve ziraat bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

5 yorum

  1. Yapolandirma diyorsunuz bankalarijiza gidiyoruz ama yapilandirma hala daha yapamadik eger biyle devam edecwkse paralarimizi baska bankadan yapilandiracagim pazartesi gunude olmazsa yapilandirma once dilwkce yazip cevap verildigi anda olumsuz cevap verilirse tuketici haklarina basvuracagim

  2. yapılandırma yapmak istiyoruz. acaba yapılandırma yaparak kredimizin üzerine kredi çekebilirmiyiz ?

  3. Kredi borcununun aylık ödediğim miktar dışında bir miktarını kapatmak istiyorum faizden düşer mi ve bu yapılandırmaya girer mi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Ziraat Bankasına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kobi ve çiftçilere yönelik destek kredileri ile ön plana çıkan, ülkemizin başarılı bankalarından Ziraat Bankasına ...