Anasayfa » Bankalar » Ziraat Bankası » Ziraat Bankası Arsa Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası Arsa Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası Arsa Kredisi Başvurusu-Ziraat Bankası kredi seçenekleri fazla olduğu gibi uygun kredi avantajları ile tüketicilerin kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yatırımınızı arsa alarak yapmak istiyorsunuz ancak yeteri kadar finansmanınız yok, Bireysel krediler kategorisinde Faiz oranları yüksek gelebilir veya Gelir belgeniz olmadığı için kredi kullanamıyorsunuz. Ziraat Bankası Arsa kredisi ürünü ile Arsanız alabilir ve alacağınız arsa üzerinden kredi alabilirsiniz.

 

Yatırımlarınızı arsa olarak seçtiğinde ve finansman ihtiyacınızı için en yakın Ziraat Bankası Şubesine başvuru yaparak 36 aya varan vade imkanı ile kredi çekebilirsiniz. Ziraat bankası arsa değerinin ekspertiz değerinin %50’si kadar kredi vermektedir. Arsa kredisi almanız için arsanızı belediye sınırları içerisinde bulunması ve imarlı olması gerekmektedir. Krediyi alırken arsayı ipotek ettirmeniz gerekmektedir.

HABERİN DEVAMI

         Ziraat Bankası Arsa kredisi için detaylı bilgi Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 0850 220 00 00 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcisinden detaylı bilgi alabilir, veya en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek detaylı bilgileri alabilirsiniz.  Ziraat Bankasının ayrıntılı kredi imkanlarını kullanarak yatırımlarınızı değerlendirebilir, gerekli bütün finansman ihtiyaçlarınızı doğrultusunda kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kredinizin onaylanması için kredi notunuzun yüksek olması gerektiğini ifade etmeniz gerekmektedir. Eğer kredi puanınız düşükse kredileriniz onaylanmayabilir, veya ek belgeler istenebilir, bu istenilen belgelerinin ipoteği yanında ayrıca kefilde istenebilir.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Başvurusu başlıklı makalemizde eğitim kredisi ve ziraat bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Ziraat Bankasına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kobi ve çiftçilere yönelik destek kredileri ile ön plana çıkan, ülkemizin başarılı bankalarından Ziraat Bankasına ...