Anasayfa » Kredi » İhtiyaç Kredisi » Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi İle 2017’ye Avantajlı Girin

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi İle 2017’ye Avantajlı Girin

48 ay vade seçenekleri ve oldukça uygun tutulmuş faiz oranları ile 2017 şimdiden güzel geçecek gibi görünüyor. Üstelik artan taksitli ödeme seçeneği ile de rahat ödeme alternatifleri Vakıfbank yeni yıl kredisinde. Sizde kamu çalışanı, özel sektör çalışanı veya emekli iseniz bu krediden faydalanabilirsiniz. Bu yazımızı okuyarak tüm detayları ile kredi paketini inceleyin ve Siz de Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi İle 2017’ye Avantajlı Girin !

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Faiz Oranları ve Kredi Özellikleri

50 Bin Liraya kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz kredi de faiz oranları %1,15’den başlamakta. 10 Bin Lira için 48 ay vade seçeneğinde faiz oranı %1,17 , 10 Bin ve 50 Bin arası kullanacağınız ve 48 ay vade de geri ödeyeceğiniz kredi de ise faiz oranı %1,15. Kredinizi, kredi tahsis ücreti olmadan almak isterseniz 10 Bin ve 50 Bin arası kredi taleplerinizde ise faiz oranı %1,25 olmakta.

Vakıfbank 2017 kredinizi eşit taksitlerle almak isterseniz çıkan maliyet tablosu şöyle oluşmakta:

HABERİN DEVAMI

vakifbank-yeni-yil-kredisi

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Başvuru Kanalları

Tüm ihtiyaçlarınız için çok avantajlı faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile kredinizi kullanmak şimdi daha kolay. Bir cep telefonu yeterli. Hemen SMS bölümüne girerek sırası ile KREDI yazmanız ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve aylık gelirinizi de aralarında boşluk bırakarak yazıp 5724’e mesaj atabilirsiniz. Kredi cevabınız dakikalar sonra size iletilecektir.

Ayrıca kredi başvurularında kefil şartı aranmamaktadır.

Şu an itibari ile güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarına bakıldığında bankaların %1,22-%1,48 aralığında kredi sundukları görülmektedir. Bu nedenle bu fırsatı kaçırmamanızı ve eğer şu günlerde bir ihtiyaç kredisi kullanma durumunuz varsa Vakıfbank yeni yıl kredisi 2017 değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Başvurularınızı yaparak siz de Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi İle 2017’ye Avantajlı Girin.

 

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

40 Bin Lira Kefilsiz Kredi

PTT’den Emeklilere Özel 40 Bin Lira Kefilsiz Kredi Fırsatı 2016 yılına damga vurmuş kredi kampanyalarından ...