Anasayfa » Kredi Notu » Kredi Notu Öğrenme » Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme Mümkün mü ?

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme Mümkün mü ?

Kredi notu öğrenme kanallarına bakıldığında çeşitli ücretlendirmelerin var olduğunu görmekteyiz. Bunlar arasında sms ile kredi notu öğrenme, internet bankacılığı arası ile kredi notu öğrenme ve diğer seçenekleri sayabiliriz. Yöntemlerine göre değişkenlik gösteren fakat sonucu kredi notu ile biten sistemlerden en uygun fiyatlı olanının findeks web sitesi üzerinden yapılan kredi notu sorgulama da olduğunu görmek mümkün.

KKB tarafından kurulan kredi notu findeks sitesinden kredi notunuzu 4,72 Lira karşılığında öğrenebilirsiniz. Ayrıca yanında risk raporu da isterseniz 4,13 Lira ücrete ilaveten kredi notunuz ile beraber çıkartmanız mümkün. İlk kez kredi notu talebinde bulunan kişilerden çeşitli dönemsel kampanyalar ile ücretsiz kredi notu öğrenme hizmeti de veren KKB sitesi, kesinlikle doğru bilgi sunan ve kişinin gerçek kredi notunu bildiren bir sistemdir. Haricinde bazı internet sitelerinde ücretiz kredi notu başlıklı verilen ve tahminsel hesaplamalar ile sunula hizmetler tamamen asılsız ve doğru bilgi içermeyen puanlama sunan sitelerdir.

HABERİN DEVAMI

İnternet siteleri arasında ki bazı ücretsiz kredi notu sunduğunu iddia eden sitelere kesinlikle kimlik bilgilerinizi vermemeniz ve inanmamanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım. KKB kayıt bürosu verilerinin hiç birine hakim olamayan bu siteler sadece tahmini rakam sunmaktadır. En doğru şekilde kredi notunuzu bankaların internet bankacılığı sisteminden, yine findekse ait olan sms hizmetlerinden ve kendi resmi sitesinden öğrenmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan SMS İle Kredi Notu Öğrenme Turkcell başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Kredi Puanım Kaç?

Kredi kullanmadan önce kişilerin mutlaka  kredi puanlarını öğrenmeleri gerekmektedir. Kredi kullanmadan önce kredi notu sorgulama ...