OdeaBank İhtiyaç Kredisi

Son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile bireysel kredi alanında büyük bir atılım gerçekleştiren Odeabank, özellikle konut ve ihtiyaç kredilerinde tüketicilerin nakit sıkıntısına çözüm oluyor. OdeaBank Konut Kredisi ve OdeaBank İhtiyaç Kredisi ile uygun faiz oranları ve vade imkanlarıyla kredi kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için OdeaBank şubelerinden yardım alabilirsiniz.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

OdeaBank’ın ihtiyaç kredisine OdeaBank’ın internet şubesi üzerinden başvurabileceğiniz gibi, 444 8 444 numarasından da Odeabank Telefon Bankacılığı aracılığı ile başvurabilirsiniz. Daha önceden yapmış olduğunuz kredi başvuru sonuçlarına da yine bu kanallardan ulaşabilir ve sorgulatabilirsiniz. Yine OdeaBank’ın Türkiye genelinde ki tüm şubelerinden de OdeaBank İhtiyaç Kredisi ’ne başvurabilir ve daha önceden başvurmuş olduğunuz kredi sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

OdeaBank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Sms ile OdeaBank İhtiyaç Kredisi başvurusu için NAKIT yazıp boşluk bırakın ve TC numaranızı da ekleyerek 8444’e gönderin.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Güncel Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi faiz oranları, kullanılan kredi tutarına, türüne ve vade oranlarına göre değişkenlik gösterebilir, aşağıda ki tablo genel tablo olup size yön göstermesi için sunulmuştur.

 

6 Ay 12 Ay 18 Ay 24 Ay 36 Ay
İhtiyaç Kredisi %1.55 %1.55 %1.55 %1.55 %1.55
Mortgage Kapsamında Bireysel Finansman Kredisi %1.45 %1.45 %1.45 %1.45 %1.45
Mortgage Dışı Bireysel Finansman Kredisi %1.45 %1.45 %1.45 %1.45 %1.45

 

OdeaBank Bireysel Finansman Kredisi Hakkında

Yüksek meblağ nakit ihtiyacı içini uygun faiz oranları ile kendinize ait veya yakınınıza ait taşınmaz ipoteği ile OdeaBank Bireysel Finansman Kredisinden faydalanabilirsiniz. Teminat olarak gösterebileceğiniz taşınmazlar; konut, işyeri veya imarı alınmış arsa olabilir. Sahip olduğunuz konutun ekspertiz değerinin %75’i kadar kredi kullanabilirsiniz. İşyeri veya arsa olarak gösterilen ipotek gayrimenkulünde ise %50’si kadar kredi kullanma imkanından faydalanabilirsiniz.

OdeaBank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Gerekli Belgeler

  • Kimlik Belgesi ( Nüfus Cüzdanı, pasaport veya Sürücü Belgesi )
  • Başvuru sahibinin adına kayıtlı son 3 aya ait fatura
  • Gelirini ispatlayan belge ( Ücretli çalışanlar, maaş bordrosu veya yazısı ve şirkete ait imza sirküleri / emekliler, emekli maaşına air hesap cüzdanı veya banka hesap dökümü )

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*