Anasayfa » Bankalar » Kuveyt Türk » Kuveyt Türk EFT Saatleri 2016

Kuveyt Türk EFT Saatleri 2016

Kuveyt Türk EFT Saatleri 2016-Kuveyt Türk yurt içi ve yurt dışında birçok şubesi olan bir banka olup çalışmalarına 1983 senesinden beri devam etmektedir. Faizsiz bankacılık sistemine duyduğu öz verili yaklaşım her geçen gün projelereri ve çalışmalarıyla ispatlanmış olup bu sistemi kendilerine hedef haline getiren bir bankadır. Bankamatikleri, şubeleri pek çok yerde bulunan bu bankanın aynı zaman da internet şubesi de mevcut durumdadır. İnternetin yayılmasıyla birlikte müşterisini düşünen Kuveyt Türk yöneticileri de bu sistemi kendi bankalarına getirmişler ve çoğu işlemi internet bankacılığı üzerinden yapılabilinmesini sağlamışlardır. Bu işlemlerden biri de EFT işlemidir. Elektronik Fon Transferinin kısa adı olan EFT işlemi ile bankalar arası para transferleri yapılabilmektedir. Merak konusu uyandıran konulardan biri de Kuveyt Türk EFT saatleri 2016 konusu olmaktadır.

HABERİN DEVAMI

Kuveyt Türk EFT saatleri  internet üzerinden ya da banka şubelerinden yapılmak suretiyle değişkenlik göstermektedir. Bankalarda yapılan EFT işlemlerinin son saati her gün 16.55 olmaktadır. İnternet şubesinden gerçekleştirilen işlemlerin ise her gün son saati 17.20 olmaktadır. Saatinin daha geç ve kullanımının daha kolay ve hızlı olması gerekçesiyle vatandaş çoğu zaman internet şubesinden bu işlemi yapmayı tercih etmekte ve bu şekilde de zamandan tasarruf ettiğini düşünmektedir. Gerek sıra bekleme gerek ise mesafe olarak düşünüldüğünde bu zaman tasarrufunun sağlandığı kanıtlanmış olmaktadır.

Kuveyt Türk bankasının sağlamış olduğu bu kolaylık müşterileri tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır ve bu memnuniyet banka içerisindeki müşteri sayısını günden güne arttırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2016 başlıklı makalemizde banka, bankalar ve eft havale ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Bloke Teminatlı Kredi Kartı İle Kredi Notu Yükseltme!

Bloke teminatlı kredi kartı ile kredi notu kolay bir şekilde kredi notu yükseltme işlemini yapabilirsiniz.Bankalara ...