Anasayfa » Bankalar » İNG Bank » ING BANK EFT Saatleri 2016

ING BANK EFT Saatleri 2016

ING BANK EFT Saatleri 2016-Türkiye’de faaliyetlerine ve bireysel bankacılık alanında hizmet vermeye başlamasının ardından fazla bir süre geçmemesine rağmen ING BANK portföy çeşitliliğine sahip belirli müşteri kitlesine ulaşmıştır. Bunun nedenlerinden en önemli ikisi internet bankacılığı ve mobil hizmetlerdir. Mekân kavramını ve işlem sırasını ortadan kaldıran, bu hizmetler arasında en sık ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri elektronik fon transferidir.

Yaygın kullanımda EFT olarak bilinen bu fon aktarımında söz konusu iki banka ve banka hesabı mevcuttur ve bu hesaplar arasında aktarım gerçekleştirilir. Burada önemli olan konu ING BANK EFT SAATLERİ’nin bilinmesidir. Finansal sistem üzerinde ayrıcalık sağlamanın en önemli yolu hızdan sonra hangi saatler arasında hizmet verildiğidir. Bu bağlamda süresi ING BANK gibi uzatılarak 17.15 e kadar hizmet veren bankanın müşterileri daha avantajlı konuma geleceklerdir.

HABERİN DEVAMI

Para transfer normal şartlar altında 5 ile 10 dakika sürerken zaman zaman sistemde yaşanan arızalar veya işlemlerin yoğun olduğu saatlerde bu süre 30 dakikaya kadar çıkabilmektedir. Herhangi bir aktarım esnasında bir sorunla karşı karşıya gelindiği takdirde ilk olarak yapılan işlemin dikkatlice kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer bilgilerde herhangi bir sorun çıkmadıysa bu durumda 0 850 222 0 600 numaralı çağrı merkezi aranılarak yardım istenmelidir. Yapılan banka işleminde bankada bir sorun olmadığı ortaya çıktıysa da diğer bankanın yetkili kişileriyle irtibata geçilmelidir.

 

 

Bir önceki yazımız olan 50.000 TL Kefilsiz Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde akbank, halk bank ve ing bank hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

2. El Araç Kredisi Veren Bankalar 2016

2. El Araç Kredisi Veren Bankalar 2016 -Tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusundan yapılan kredi ürünlerinden biri de ...