Anasayfa » Bankalar » Fibabanka » Fibabanka EFT Saatleri 2016

Fibabanka EFT Saatleri 2016

Fibabanka EFT Saatleri 2016-Bir bankadan bir başka bankaya yapılan para transferi işlemine EFT Denir, EFT Saatleri bankadan bankaya göre değişmekte olup eğer geç saate yaptığınız EFT işlemi karşı hesaba gitmezse diğer iş günü karşı kişinin hesabına geçer, Bunun ana nedeni EFT saatlerinin dışında EFT işleminin yapılmasıdır.

Fibabanka EFT Saatleri 2016 yılında Sabah saat 09.00’dan başlayıp akşam 17.00’e kadar sürmektedir. Fibabanka yaptığınız EFT işlemi bir kaç dakika içerisinde diğer hesaba geçer, EFT süresi bir kaç dakika olan bankanın havale saatleri ise 7/24 olarak havale yapabilirsiniz.

HABERİN DEVAMI

Fibabanka EFT Sorgulama

Fibabanka’da yaptığınız EFT İşlemi eft saatindne önce veya eft saatin sona ermesine yakın olarak yaptıysanız ve EF’niz karşı hesaba gitmemişse, veya EFT iletildi mi iletilmedi mi sorgulamak istiyorsanız öncelikle Banka hesabınıza bakmanız, hesabınızda ki para miktarını kontrol etmenizdir. hesabınızda para eksilmesi ile ilgili olarak Fibabanka müşteri hizmetlerini 444 88 88 ve 0850 222 77 77 arayarak EFT işleminizle ilgili Fibabanka Müşteri Hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Fibabanka EFT ücreti internet bankacılığında ücretsizdir. Havale işlemlerini de mobil ve internet bankacılığından ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Fibabanka EFT saatleri 2016 yılında diğer bankalara eşdeğer olarak belirlenmiş bütün bankalarla ortak bir şekilde eft saatleri güncellemiş EFT işlemlerinizi EFT saatleri arasında yapmaya dikkat edin.

Bir önceki yazımız olan Traktör Kredisi veren Bankalar başlıklı makalemizde Deniz Bank, devlet destekli kredi ve halk bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*