Anasayfa » Denizbank » Denizbank Media Markt Taksitle Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank Media Markt Taksitle Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Devlet tarafından BDDK destekli yapılan son düzenlemeler ile birlikte “kredi kartına taksitle telefon”  imkanı beklentisi maalesef boşa çıkmış ve akıllı telefonlara taksit yasağı devam etmiştir. Bu durum karşısında ise bir çok tüketici çareyi ihtiyaç kredisi kullanarak telefon alma yolunda bulmuştur. Bir çok teknoloji market, kredi kartına taksitle telefon yasağının devam etmesi dolayısı ile ciddi oranda kar düşüşleri yaşamış ve zarar noktasına gelmişlerdir. Bankalar ile çeşitli anlaşmalar yaparak tüketicilere taksitle alışverişin önünü açmak isteyen bu teknoloji marketlerinden bir tanesi de Media Markt olup, Denizbank işbirliği ile ihtiyaç kredisi adımını kullanarak taksitle telefon alma şansını tüketiciye sunmuştur. Peki, tüketicinin en çok merak ettiği Denizbank Media Markt Taksitle Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank Media Markt Taksitle Telefon Kredisi Başvurusu

Denizbank ve Media Markt işbirliği ile başlatılan kampanya da 48 ay vade seçeneği ile ihtiyaç kredisi çekerek taksitle telefon alma imkanı tüketiciye sağlanıyor. Bunun için tüketicilerin SMS ile kredi başvuru yapması ve telefonlarını mağaza içerisinde iken yanında bulundurmaları gerekiyor. Başvuru ise şu şekilde olmakta:

HABERİN DEVAMI

KREDIM yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız eşliğinde 3280 numarasına mesaj atmanız gerekiyor.

Hemen ardından Denizbank tarafından size kredi cevabınız iletiliyor. Olumlu sonuçlanan kredi başvuruları ardından telefonunuz ile birlikte mağaza içerisinde bulunan kredi standından istediğiniz telefonu taksitle alma konusunda yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Denizbank Media Markt Taksitle Telefon Kredisi Nasıl Alınır? Sonrasında ki İşlemler

İhtiyaç kredisi başvurunuz Denizbank tarafından onaylandığı takdirde isterseniz nakit olarak isterseniz kredi kartı kullanarak alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Aldığınız fatura örneği ile en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizin başvurusunu tamamlıyorsunuz. Aldığınız telefonu kredi kartı ile tek çekim olarak ödemiş iseniz, kredi tutarınızdan telefon tutarı kadar çekilen tutar ödenerek kalan kısım size nakit olarak veriliyor veya hesabınıza aktarılıyor. Bu noktada kredi çektiğiniz tutar kadar alışveriş yapma zorunluluğunuzun olmaması dikkat çekici.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Konut Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Denizbank Kredi Başvurusu Sonucunu Öğrenme

Denizbank’tan kredi başvurusu sonrasında kredi sonucunuz öğrenmek için bu yazıyı siz değerli okuyucularımıza hazırladık . ...