Anasayfa » Denizbank » Denizbank Kredi Notu Sorgulama

Denizbank Kredi Notu Sorgulama

Denizbank kredi notu sorgulama işlemi findeks tarafından verilen kredi notu raporu alabilirsiniz. Denizbank internet bankacılığından veya Denizbank şubelerinden kredi risk raporu adı altında kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.

Denizbank Kredi Risk Raporu Sorgulama

Denizbank kredi notu sorgulama hizmetini almak için Denizbank müşterisi olmanıza gerek yoktur. İster denizbank müşterisi olun ister olmayın internet bankacılığından kredi risk raporu hizmetini alabilirsiniz. Kredi kayıt bürosu yani Findeks aracılığı ile yapılan sorgulamak için Denizbank İnternet Bankacılığına giriş yapınız> Başvurular>KKB>Kredi Risk Raporu yolunu takip ederek kredi notu sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

HABERİN DEVAMI

Denizbank Çek Sorgulama

internet bankacılığından aynı şekilde Başvurular>KKB>Çek Risk Raporu bölümünden de çek sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Denizbank Kredi notu yani kredi risk raporunu veya çek risk raporunu mailnize gönderebileceğiniz gibi direk bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.

 

Kredi notunda Genel risk değerlendirmesi, kredi puanınız, banka da hesap bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz, kredi bilgileriniz ve ödemeleriniz. Eğer eksik ödemeniz varsa kırmızı renkte görülür. Ayrıca kredi limitinizde kredi risk raporunda görünür.

Bir önceki yazımız olan Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar başlıklı makalemizde nakit avans ve taksitli avans hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Denizbank Kredi Kartı Avantajları

Bankaların sunmuş oldukları kampanyalar arasında en dikkat çekici ve yoğun olanının Denizbank kredi kartı kampanyaları ...