Anasayfa » Kredi Kartı » Çiftçilere Özel Bir Kart Şekerbank Hasat Kart

Çiftçilere Özel Bir Kart Şekerbank Hasat Kart

Ülkemizin en zor ve en değerli mesleklerden biri olan çiftçilik, gerçekten zor şartlar altında emeği ile çalışan ve ülkemizin temel taşlarını oluşturan bir meslek dalıdır. Tarlanın bakımı, sürülmesi, tohumların ekimi, toprağın sulanması ve hasat zamanı. Emek ve sabır isteyen bu zor mesleğe karşı saygı duysaydık sanırım hiçbir ekmek çöpe atılmazdı. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de ekmek israfı %30 oranların üstünde ve bu gerçekten üzücü bir tablo. Bu yazımızda çiftçilere yönelik devlet bankalarının olduğu kadar özel bankaların da yapmış oldukları kampanyalardan bahsedeceğiz ve çiftçilerimize ufakta olsa yardımı olacak bir karttan bahsedeceğiz. Çiftçilere Özel Bir Kart Şekerbank Hasat Kart nedir ve nasıl başvurulur? Çiftçilerimiz için ne gibi kolaylıklar sunuyor ve hasat kart gerçekten avantajlar sunmakta mıdır? Sizler için araştırdık ve yazdık.

Öncelikle Şekerbank’ı kutlamak gerekiyor çünkü çoğu bankada bulunmayan çiftçilere yönelik hizmetler için bir çok alternatif sunduğu için. Örneğin arazisini büyütmek isteyenlere sağladığı arazi alım kredisi de bu çalışmalarından birisidir. Bu yazımızda ise Şekerbank Hasat Kart nedir ondan bahsedeğiz.

Şekerbank Hasat Kart Çiftçinin Yanında

HABERİN DEVAMI

Çiftçilere özel olan bu kartın en büyük özelliği, ilaç,yakıt,tohum,gübre gibi tarımsal giderleriniz için harcamlarınızı yapar ve bu kartla ödersiniz, ödemesini ise hasat zamanı geldiğinde yaparsınız ve üstelik faiz ödemezsiniz.

Şekerbank ile anlaşmalı kurumlardan tarımsal ihtiyaçlarınızı karşılayarak hasat kart ile Şekerbank veya diğer banka pos makinelerinden ödemenizi gerçekleştirdiğiniz taktirde, hasat tarihine kadar ödeme yapmadan ihtiyaçlarınızı karşılarsınız. Ödemelerinizi ise ister Şekerbank şubelerinden isterseniz de PTT şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hasat Kartın Avantajları Nelerdir

  • Tüm anlaşmalı tedarikçilerden anında tarımsal ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ödemenizi hasat zamanı yaparsınız.
  • 6 aya kadar vade ve sıfır faiz ile ödemelerinizi erteleyebilirisiniz.
  • Nakit ihtiyaçlarınız varsa en yakın Şekerbank şubesi yada PTT şubesinden hasat kart ile karşılayabilir yine ödemelerinizi bu kanallardan gerçekleştirebilirsiniz.
  • İstediğiniz an limitlerinizi açmak için ödeme gerçekleştirerek tekrar diğer ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

  • Kimlik belgesi fotokopisi
  • Hasat Kart başvuru formu
  • Çiftçilik belgesi

Yukarıda ki gerekli evraklarla en yakın Şekerbank şubesinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bütçem Benim Bonus Kart Kadınlara Hitap Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir E-Rehber

Doğru adımlar başarıyı getirir. Kredi kartı borcunuz çok ise hangi adımları atacağınızı iyi bilmelisiniz. Hayatta ...