Anasayfa » Kredi » İhtiyaç Kredisi » 40 Bin Lira Kefilsiz Kredi

40 Bin Lira Kefilsiz Kredi

PTT’den Emeklilere Özel 40 Bin Lira Kefilsiz Kredi Fırsatı

2016 yılına damga vurmuş kredi kampanyalarından olan PTT Kefilsiz kredi 2017 yılı içerisinde de şimdilik devam edecek gibi görünüyor. Emekli olduktan sonra yapacağınız bir tatil yada çocuklarınız için gelecek kurma hayalleri artık daha kolay. Herhangi bir kefil bulma derdi olmadan 40 Bin Liraya kadar kredi çekme imkanı, emekliler için PTT’den geliyor. Emekli maaşını PTT aracılığı ile alan müşterilere düşük faizli ve uygun ödeme koşulları bulunan krediden nasıl faydalanacaksınız ? Yapmanız gereken sadece herhangi bir PTT şubesine giderek başvuruda bulunmanız ve dakikalar sonra işlemleriniz tamamlanır.

40 Bin Lira Kefilsiz Kredi Nasıl Alırım?

Öncelikle bu kredi fırsatından yararlanmanız için PTT’den emekli maaşınızı almanız gerekmekte. Bu aslında hem emekliler için hem de PTT için karşılıklı güven oluşturmakta. Ayrıca çok yüksek faiz oranları da uygulanmadan, evraklar içinde boğulmadan anında kredinizi kullanabilirsiniz.

HABERİN DEVAMI

Kredi kullanmak için size en yakın PTT şubesine giderek başvuru formunu doldurmanız gerekmekte. Daha sonra başvuru formunu teslim etmeniz ve görevlinin bilgileri sisteme girerek bankaladan gelecek yanıtı beklemeniz gerekmekte. Dakikalar sonra kredi talebinizin onaylandığı veya onaylanmadığı bilgisi size iletilecek. Eğer 40 Bin Lira Kefilsiz Kredi talebinize olumlu yanıt gelirse, bireysel kredi sözleşmesi imzalamanız ardından kredi bedelini anında kullanabilirsiniz.

PTT Kefilsiz Kredi 2017 Senesi İçerisinde Mevcut mu?

Şu an için açıklanan herhangi bir kampanya bitiş tarihi bulunmamakta. 2016 senesi içerisinde devam eden ve faiz oranları oldukça düşük tutulan emeklilere kefilsiz kredi fırsatının 2017 senesi içerisinde de devam edeceği tahmin edilmekte.

Kredi Kullanım Şartları

  • Emeklilere özel kefilsiz kredi paketinde alt limit 500 TL olurken üst limit ise 40.000 TL olarak açıklanmıştır
  • Kredi fırsatından sadece 80 yaşına kadar olan emekliler faydalanabileceklerdir.
  • Kullanılan kredi miktarının binde beşi kredi tahsis ücreti alınacaktır.

Faiz oranları dönemsel olarak güncellendiği için en yakın PTT şubesinden ilgili kredi için faiz oranlarını güncel olarak edinebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Halkbank İhtiyaç Kredisi 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi İle 2017’ye Avantajlı Girin

48 ay vade seçenekleri ve oldukça uygun tutulmuş faiz oranları ile 2017 şimdiden güzel geçecek ...