Anasayfa » Kredi » 36 Ay Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır

36 Ay Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır

Türkiye İş Bankası ve Bimeks iş birliği ile hazırlanan kampanyadan faydalanarak sadece telefon değil taksitle istdiğiniz elektronik ürüne kavuşabilirsiniz. Üstelik 36 ay vade seçenekleri ile. İster cep telefonu ister plazma ister bilgisayar isterseniz de beyaz eşya alın, Bimeks mağazalarından seçeceğiniz ürüne karar vermeniz yeterli. Üstelik kredi tahsis ücreti yok. Gelir belgesi gösterme zorunluluğu yok. Peki 36 Ay Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır ? İş Bankası tarafından sunulan NakitNet Kredi ile gelin Bimeks mağazalarından nasıl taksitle cep telefonu alabiliriz bakalım.

Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır ?

Bimeks mağazalarından herhangi bir ürün beğendikten sonra ( cep telefonu, bilgisayar, tv vb. ) yapmamız gereken, mağaza içerisinde cep telefonumuzun mesaj bölümüne gelerek “NAKITNET” boşluk “TC NO” yazarak 4402’ye mesaj atmak. Anında kredi talebiniz İş Bankasına iletilecektir. En geç bir saat içerisinde başvuru talebinize cevap alırsınız. Bu geçen zaman içerisinde Bimeks mağazasında çalışan İş Bankası kredi danışmanından yardım alabilir ve gereken işlemleri yardım alarak tamamlayabilirsiniz. Başvuru sonucu beklenirken , kredi danışmanına kimlik belgenizi göstererek durumu belirtmeniz ve kredi kartınızdan 1 kuruşluk işlem gerçekleştirmeniz gerekmekte. Başvurunuz onaylandığı takdirde size sunulan belgeleri imzalamanız gerekir. Sonrasında Bimeks hesabınıza para aktarımı gerçekleştirilir ve beğendiğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır ? sorusuna cevap İş Bankası NakitNet Kredi ürününde. Beğendiğiniz cep telefonunu bu şekilde alarak 36 ay taksitle geri ödeyebilirsiniz.

HABERİN DEVAMI

Faydalanmak istediğiniz kredide azami tutar 7500 TL olup örnek ödeme tablosu aşağıda sunulmuştur.

 

Kredi Tutarı
(TL)
 Faiz Oranı
(%)
Kredi Vadesi
(Ay)
Aylık Taksit Tutarı
(TL)
Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı
(TL)
1.000,00 1,15 12 91,00 1.092,00
1.000,00 1,15 18 63,12 1.136,16
1.000,00 1,15 24 49,23 1.181,52
1.000,00 1,15 36 35,43 1.275,48

 

İş Bankası NakitNet Kredi ile Taksitle Cep Telefonu alma şansı son gün 31.12.2016

Bir önceki yazımız olan Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar Var başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Can Kesik

Can Kesik
Yatırım ve Bankacılık alanında uzmanım, Yüksek lisansımı İşletme alanında yaptım. Vatandaşların kredi notu yükseltmesini yardımcı olmakla beraber yatırımla ilgili bilgilerimi paylaşıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

KGF Kredisi Ne Demek Nasıl Kullanılır?

Her geçen gün KOBİ’ler için krediler anlamında yeni fırsatlar karşımıza çıkıyor. Çok uzun yıllar faaliyette ...